Ambasadoři PEF

Lenka Kuchyňková – Ekonomika a management (Bc.)

Lenka Kuchyňková

U nás na fakultě si opravdu vážím osobního přístupu vyučujících k nám studentům – nejsme pro ně jen nějaká čísla. :)

Pravidelně se účastním veletrhů Gaudeamus, Dne otevřených dveří naší fakulty a jiných akcí souvisejících se studentským životem na PEFce. Jsem součástí fakultního spolku SU PEF a univerzitního spolku Studenti MENDELU.

Podílela jsem se taky na koordinaci Majálesu za MENDELU. A spolupracuji s PR oddělením PEFky, díky tomu se učím spoustu nových věcí.

 

Kontakty:

Veronika Kubíčková – Ekonomická informatika (Bc.)

Veronika Kubíčková

Čistě ze studijního pohledu mám strašně ráda studovnu X, protože je poměrně prostorná, člověk tam často najde volné prostorné místo a klid na učení. A na rozdíl od knihovny tady není zakázané jíst, což beru jako velký benefit. :) Jinak jsme si se spolužáky moc užili akci Půlení, která byla organizovaná pro druháky přesně v půlce studia bakaláře, a pak samozřejmě taky ples PEFky.

Loni jsem se na tomhle fakultním plese účastnila předtančení. Se skupinou dalších studentů z PEFky jsme se scházeli a nacvičovali pod vedením profesionálních tanečníků choreografii, kterou jsme potom zahájili celý ples. Zpětně to beru jako jeden z nejlepších zážitků za celé studium, a určitě bych to doporučila každému.

 

Kontakty:

Aktuálně k COVID-19

Průvodce prváka

SPORT NA MENDELU