Ambasadoři ICV

Ludmila Kalfasová – Učitelství praktického vyučování a odborného výcviku (kombinovaně, Bc.)

Ludmila Kalfasová

Pro studium na ICV jsem se rozhodla proto, že chci získat potřebnou kvalifikaci pro výkon povolání učitelské profese na SOU. Dalším důvodem bylo, že jsem se chtěla v životě posunout dál, získat větší rozhled, nové, užitečné informace. A ICV pro mě mělo nejatraktivnější nabídku studia.

Krom studia na MENDELU pracuji na základní škole jako asistentka pedagoga, věnuji se rodině a koníčkům, kterými jsou sport, zahrádka a četba.

Na MENDELU se mi krom samotných přednášek nejvíce líbí i setkávání se spolužáky v okolních restauracích, kde si povídáme o škole i o soukromých věcech. Při návštěvě Brna ráda navštívím i arboretum, kde čerpám sílu a inspiraci pro další dny.

 

Kontakty:

František Škvrna - Učitelství praktického vyučování a odborného výcviku (Bc.)

František Škvrna

Už během studia na střední škole jsem přemýšlel o tom, že bych se rád vydal cestou učitele. Protože mě bavil obor, který jsem studoval, chtěl jsem své vědomosti a postřehy z praxe předávat dál. Nejlepší způsob tak pro mě bylo jít na peďák. Našel jsem přímo obor Učitelství praktického vyučování u nás na Mendelce – a to byla pro mě jasná volba. Studuji, co mě baví, a v budoucnu budu moct i já přispět k tomu, aby ostatní mohli dělat, co je zajímá a naplňuje.

Na ICVéčku je skvělá přátelská atmosféra jak mezi studenty, tak s učiteli. Na MENDELU nejradši chodím do Greenu, pizzerky, menzy a akademické vinotéky, kde se dobře povídá s kamarády ze školy.

 

Kontakty:

Aktuálně k COVID-19

Průvodce prváka

SPORT NA MENDELU