Ambasadoři FRRMS

Kristýna Samková – Mezinárodní teritoriální studia (Bc.)

Kristýna Samková

Pocházím ze Znojma. A už od střední mě zajímalo dění okolo Evropské unie a rozvojových zemí, a proto není žádným překvapením, že volba padla na tuhle mendeláckou fakultu. :)

Jsem členkou spolku Akademická unie, v rámci kterého se pomáhám organizovat akce: Halloween, Půlení semestru, fakultní ples nebo Hráškohraní. Nedávno jsem taky byla zvolená senátorkou Akademického senátu FRRMS, takže jsem docela aktivní člověk :)

Nejoblíbenější místo na fakultě je S-klub, kde se pořádají Akademické středy nebo World Talks Show. Mezi mé nejoblíbenější akce patří určitě fakultní ples FRRMS, Prvákoviny a Záškolovák MENDELU, které mě moc baví organizovat.

 

Kontakty:

Martin Šlachta – Regionální rozvoj (Bc.)

Martin Šlachta

Pocházím z Mladé Boleslavi a Regionální rozvoj byl pro mne jasnou volbou. Od střední mě baví organizace a plánování, proto jsem se zaměřil na živnostenské podnikání, projektové řízení, management a cestovní ruch.

MENDELU jsem si vybral hlavně kvůli celistvému kampusu. Člověk nemusí jezdit přes celé město a je tu super prostředí – máme arboretum, které je skvělé jak na studium, tak i na odpočinek. A taky Brno je super město.

Kromě studia se zajímám i o dění na fakultě, a proto se ucházím o místo ve studentském spolku FRRMS. Ve volném čase rád odpočívám, řídím a nejradši cestuji.

 

Kontakty:

Elena Řepová – Regionální rozvoj (Bc.)

Elena Řepová

Obor jsem si vybrala, protože se mi líbí, jak je obor široký a braný v souvislostech.

Mimo studium jsem se zapojila do vymýšlení fakultních videí. A mimo školu dělám trenérku házené.

 

Kontakty:

 

Marek Ondrášek - Regionální rozvoj (Bc).

Marek Ondrášek Studium regionálního rozvoje jsem si vybral kvůli širokému spektru předmětů. Jednotlivé kurzy se navzájem prolínají, velice úzce spolu souvisí a navzájem se doplňují. Na studiu se mi líbí spolupráce se zahraničními univerzitami a možnosti vycestování díky Erasmu. Mimo školní lavice mám nejraději menzu a arboretum, kde trávím čas se spolužáky. Na naší fakultě se mi nejvíce líbí množství klidových zón na vypracovávání skupinových projektů a prací.

 

 

Kontakty:

Aktuálně k COVID-19

Průvodce prváka

SPORT NA MENDELU