Seznam realizovaných akcí na MENDELU

 

10th International Conference on Management - Zero Waste Management and Circular Economy

Faculty of Business and Economics of Mendel University in Brno is pleased to invite you to the 10th International Conference on Management - Zero Waste Management and Circular Economy taking place online in June 10 - 11th, 2021.  


Noc vědců

Noc vědců, to je 7 hodin chytré zábavy! Je to celorepubliková vědecko-popularizační akce, která zapojuje všechny lidi do inspirujícího prostředí vědy. Návštěvníci si hrají, poznávají, zkoušejí a snaží se pochopit a objevovat tento fascinující svět.


JobChallenge 2020

Jak aktuálně vypadá trh práce? Registrujte se na www.jobch.cz a připojte se 19. 11. 2020 k online Veletrhu práce JobChallenge.

Zúčastněte se workshopů s lidmi z praxe, TALK shows s personalisty nebo si nechte zkonzultovat životopis, a získejte tak cenné kontakty, které se mohou hodit při hledání nové práce. Pokud do svého profilu navíc nahrajete i životopis, můžete vyhrát PlayStation 4 a získat přístup k online kurzu s kariérními tipy.


Kvetoucí orchideje

Kromě velké výstavy orchidejí, kterou pořádáme pouze jednou za několik let, se dveře skleníků pro návštěvníky otevírají v rámci tematických víkendů. V rámci těchto dnů si mohou návštěvníci prohlédnout právě kvetoucí rostliny orchidejí, uspořádané do působivých skupin v prostorách skleníků. Akce v obou termínech bude tradičně doplněna o prodej orchidejí firmy Terra Koruna a prodejní výstavku sukulentů pana Honce umístěnou v učebně S 127.


Běh rektorky

Běh rektorky je akce pro zaměstnance i studenty univerzity. Jedinečná trať, skvělá atmosféra a výborné zázemí - to jsou tři hlavní důvody, proč byste si letošní ročník Běhu rektorky rozhodně neměli nechat ujít. Loni se akce zúčastnilo na 400 závodníků všech věkových kategorií. Přihlaste se i Vy!

www.behrektorky.mendelu.cz    


Ceny rektorky

Ceny rektora jsou udělovány od roku 2019 za významné a mimořádné výsledky nebo přínos studentů a zaměstnanců Mendelovy univerzity v Brně.

Univerzita ceny uděluje každý kalendářní rok, a to v následujících kategoriích:


Prvákoviny

Chceš získat nezapomenutelné zážitky a poznat nejen své nové spolužáky, ale i kolegy z jiných fakult? 
Pokud ano, tak jsou Prvákoviny MENDELU právě pro Tebe!
Jedná se o studentskou akci pro všechny prváky na MENDELU a letos jsou historicky poprvé organizovány napříč všemi fakultami, takže se připrav, bude to velkolepé :)


Zaškolovák

Nezapomenutelná čtyřdenní seznamovací akce Zaškolovák MENDELU na Vranovské přehradě.


Dračí lodě

V loňském roce jsme společně s Masarykovou univerzitou, která slavila stejně jako my 100 let od svého založení, pořádali Exhibiční závod osmiveslic. Letos na tuto akci symbolicky navážeme, a to závodem vedení obou univerzit na dračích lodích. Je to opět jedinečná příležitost, jak se mohou rektoři i prorektoři obou univerzit setkat a poměřit přátelsky své síly při neformální sportovní příležitosti.


Otevírání pěšiny Karla Morávka

Obnovená pěšina Karla Morávka bude znovu slavnostně otevřena, na nové naučné stezce vytvořené Lesnickou a dřevařskou fakultou se návštěvníci dozvědí, jakým způsobem les funguje a jak se v něm správně hospodaří.


Aktuálně k COVID-19

Průvodce prváka

SPORT NA MENDELU