Seznam realizovaných akcí na MENDELU

Studentská konference Projektcon 2019

Zveme Vás na 3. ročník konference Projektcon, která je pořádaná studenty posledního ročníku magisterského studia se zaměřením na projektové řízení. Letošním tématem budou start-upy: “Od nápadu k úspěšnému projektu”. Na konferenci vystoupí vybraní řečníci z oboru, součástí budou workshopy a zajištěné občerstvení.

Křest šaliny

Křest symbolicky proběhne v den, kdy má svátek Řehoř neboli Gregor, tato podoba jména se ale častěji objevuje v zahraničí. Studentská akce bude široké veřejnosti v tramvaji jezdící po městě připomínat příběh Gregora Johanna Mendela, zakladatele genetiky, jehož jméno nese naše univerzita v názvu. Zároveň budou studenti při průjezdu městem připomínat nadcházející oslavy 100 let Mendelovy univerzity.

Promítání filmu o mléku s následnou odbornou diskusí

Kurz Výroba cukrářských produktů

Výroba moderních cukrářských výrobků: muffiny, cupcake, cheesecake. Postupy, kvalita, podstata pečení. Info www.icv.mendelu.cz

Právo v praxi krajinného inženýra V

Právo v praxi krajinného inženýra V - pátek 15. 2. 2019 od 9:00 do 15:00 - zasedací místnost budovy B

Více: jitka.fialova@mendelu.cz

Promítání filmu "STRAWS" (Brčka) v aule

AULA MENDELU pátek 25. 1. od 13:00

Slavnostní představení nového vizuálního stylu

Oficiální zahájení oslav 100 let MENDELU

Součástí bude tisková konference pro novináře, kde slavnostně představíme nejen nový vizuální styl, ale také program oslav 100 let univerzity.

ESN CLR 2018 (Council of Local Representatives ESN)

Vánoční výstava na Rybničním zámečku v Lednici