Pracovní příležitosti na MENDELU

Akademické

Děkan Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení míst akademického pracovníka pro Ústav lesnické a dřevařské ekonomiky a politiky.

Děkan Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení míst akademických pracovníků pro Ústav dřevařských technologí - 2 pracovní místa.

Děkan Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa akademického pracovníka pro Ústav podnikové ekonomiky.

Děkan Fakulty regionálního rozvoje a mezinárodních studií vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice akademického pracovníka pro Ústav teritoriálních studií.

Vědecko-výzkumné

Děkan Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení  na pozici vědecko-výzkumný pracovník - postdoc se zaměřením na lesnické a environmentální vědy.

Administrativní

Kvestor Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice Ředitel/Ředitelka Univerzitní mateřské školy Hrášek.

Rektorka Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na na obsazení místaVedoucí Oddělení pro vzdělávací činnost - úvazek 1,0.

Rektorka Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na pozici Referent(ka) Oddělení pro vzdělávací činnost - úvazek 1,0.

Správa kolejí a menz Mendelovy univerzity v Brně přijme Technicko-hospodářského pracovníka stravovacího provozu.

Dělnické

Děkan Zahradnické fakulty Mendelovy univerzity v Brně  vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice Údržbář pro Vnitřní správu Zahradnické fakulty MENDELU.

Kvestor Mendelovy univerzity v Brně přijme pro Oddělení provozních služeb a údržby - Dělníka nádvorní skupiny.

Výběrové řízení na zástupce vedoucího pily – mistra výroby / Středisko: pila Olomučany (okr. Blansko)

Pravidla výběrového řízení na MENDELU

Nebudeme-li Vás kontaktovat do 1 měsíce od ukončení výběrového řízení, byla v 1. kole výběrového řízení dána přednost jiným kandidátům. V odůvodněných případech může vyhlašovatel výběrové řízení prodloužit, přerušit nebo zrušit. V případě, že chcete ověřit dodání všech podkladů k VŘ pište na e-mail: pracovniprilezitosti@mendelu.cz.

U všech uchazečů je předpokládána morální bezúhonnost.

Co nabízíme?

• Práci v instituci implementující HR AWARD
  • Work – life balance
  • Prostor pro osobní i profesní růst