Mendelova univerzita v Brně

Mendelova univerzita v Brně je nejstarší samostatnou vysokou školou svého odborného zaměření v České republice. Byla založena v červenci roku 1919. Dlouhá tradice, odborné i pedagogické kvality akademických pracovníků a výborné materiální zázemí vytváří velmi dobré předpoklady pro kvalitní a zajímavé studium. Absolventi všech studijních oborů a specializací jsou praxí velmi pozitivně hodnoceni a nacházejí široké uplatnění v odborném i veřejném životě.

Proč jít na MENDELU

Vše na jednom místě

Příjemné prostředí pro studium i odpočinek, vše v jednom komplexu, žádné cestování z místa na místo. Kromě fakult se v areálu nachází několik stravovacích zařízení, laboratoře, studovna, knihovna, ale i univerzitní park.

Studium pro budoucnost

Zajímá tě prostředí, ve kterém žiješ, jídlo, které jíš, finance, kterými vše zaplatíš, moderní technologie, které zjednoduší tvůj život? Chceš umět řídit lidi a komunikovat s celým světem, nebo se naučit, jak učit? To vše najdeš v nabídce našich studijních oborů.

S MENDELU do světa

Podívej se za hranice. Vycestuj s MENDELU na stáž, nebo studijní pobyt. Získáš cenné zkušenosti, zlepšíš se v cizím jazyce a poznáš nové přátele. Po celém světě máme více než 300 smluvních partnerů, kteří se o tebe postarají.

Kvalita studentského zázemí

MENDELU nabízí dostatečné kapacity lůžek na kolejích a několik typů stravovacích zařízení. Nabízíme kvalitní zázemí pro studium, sport, i relax. Dveře u nás mají otevřené i studenti s handicapem. Pomůžeme ti i se stresem, nebo poradíme, když nebudeš vědět jak dál.

 

Vyber si fakultu a podívej se co můžeš studovat