Reprezentační ples PEF MENDELU - Rockin´ lightning

• Datum konání: Čt, 8. 3. 2018
  • Čas konání:
  • Pořadatel:

ples | PEF | rock’n‘roll | jive | 50s & 60s Pozvánka na tradiční ples Provozně ekonomické fakulty MENDELU

I tento rok vás Spolek Studentské unie PEF MENDELU zve na Reprezentační ples PEF MENDELU – letos v rytmu poctivého padesátkového rock’n’rollu, který se uskuteční 8. března 2018 v Laser Show Hall v Boby centru.

Společně se přesuneme do období 50. a 60. let minulého století a oživíme si živá léta rock’n’rollu. Jedinečná kapela BlueBand vám bu de hrát celý večer nejznámější hity nejen padesátek.

Celým večerem vás bude provázet velmi sympatická moderátorka Pavla Štěpánská.

Jedinečnou atmosféru minulého století vám naladí v Cafe de Paris skupina EU!BURG, která letos oslaví 10. výročí na scéně. Již tradičně nebude chybět předtančení studentů a zaměstnanců fakulty.

A na závěr plesu vás celou afterparty v Cafe de Paris provede charismatický showman Dj Schafff.

Více informací naleznete na FB události nebo na stránce www.pef.mendelu.cz/ples

Vstupenky je možné zakoupit na https://goout.net/cs/jine-akce/reprezentacni-ples-pef-mendelu-rockin-lightning/ttpmc/ a v prodejně Indies na Poštovské (Poštovská 70/2).

prvaci.mendelu.cz