<< <  Srpen 2017  > >>

prvaci.mendelu.cz

Mezinárodní vědecká konference ICOLLE 2017

Konference

Mezinárodní vědecká konference ICOLLE 2017 se bude věnovat zhodnocení aktuálních trendů celoživotního vzdělávání z pohledu empirického výzkumu i praktických zkušeností a diskusi nad možnostmi jejich dalšího rozvoje. Dále bude pozornost zaměřena na otázky vzdělávání žáků středních škol a studentů vysokých škol, na rozvoj profesních kompetencí pedagogických a akademických praco vníků a na trendy dalšího vzdělávání včetně vzdělávání seniorů.

Více informací a registrace účastníků na www.icolle.cz

Zámek Křtiny

• Ulice: Křtiny 1
  • Město: Křtiny
  • PSČ: 679 05
  • Stát: Česká republika

Zámek Křtiny je organizační součástí Školního lesního podniku Masarykův les Křtiny (ŠLP), kde je organizačně veden v agendě Kanceláře ředitele. Zámek Křtiny je zejména účelové zařízení Mendelovy univerzity v Brně, zázemím pro studenty, pedagogy a další akademické pracovníky. Poskytuje svým hostům konferenční služby (kongresový, společenský sál, salonky), ubytovací služby (ubytovací kapacita 50 osob), stravovací služby (zámecká a hotelová restaurace, catering) a další služby dle přání zákazníků. Společenské a vzdělávací centrum zámek Křtiny vedle naplňování účelové činnosti slouží také pro širokou veřejnost s nabídkou komerčních služeb ubytování, stravování a dalších služeb.

Institut celoživotního vzdělávání

Mendelova univerzita v Brně