Projektový manažer / Projektová manažerka - senior

9. 3. 2020 -

Děkanka Zahradnické fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa Projektový manažer / Projektová manažerka - senior, úvazek 0,5

Naše č. j. 51000120

Požadujeme:

• Vysokoškolské vzdělání (min. Bc.) – zahradnické vzdělání výhodou
  • Dobrá práce s PC (MS Office, internet)
  • Znalost světového jazyka alespoň na úrovni B1
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost univerzitního prostředí výhodou
  • Schopnost týmové práce, zodpovědnost, morální bezúhonnost

Pracovní náplň:

• Zpracování monitorovacích zpráv pro období udržitelnosti projektu
  • Zajištění provozu aplikace „Virtuální zahrady“ a plnění obsahu projektového webu
  • Koordinace a organizace prací v době konání jednotlivých akcí související s udržitelností projektu

Benefity:

• 6 týdnů dovolené
  • Zvýhodněná Multisport karta
  • Příspěvek na stravu (Ticket Restaurant card/menza)
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní pojištění po 3 letech trvání prac. poměru
  • Práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award, udělované Evropskou komisí
  • Možnost odborného rozvoje a vzdělání
  • Přátelský kolektiv

Datum předpokládaného nástupu:

• 1. 5. 2020

Místo výkonu práce:

• Lednice

Elektronické přihlášky doložené profesním životopisem, motivačním dopisem, a dokladem o dosažené kvalifikaci přijímá Odbor řízení lidských zdrojů Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, a to do 8. 4. 2020.

doc. Dr. Ing. Alena Salašová, děkanka ZF
Za správnost: Bc. Tomáš Dubják, Odbor řízení lidských zdrojů MENDELU
Název projektu: Labyrint přírody a ráj zahrad

O zaměstnance pečuje Odbor řízení lidských zdrojů

INZERÁT K TISKU

Projektový manažer / Projektová manažerka - senior

Vyznačením této volby potvrzuji, že jsem se seznámil s dokumentem Informace o zpracování osobních údajů pro uchazeče o zaměstnání na Mendelově univerzitě v Brně.
Vámi poskytnuté osobní údaje v odpovědi na tento inzerát bude Mendelova univerzita v Brně zpracovávat dle čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR - zpracování je nezbytné pro splnění smlouvy, jejíž smluvní stranou je subjekt údajů, nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy na žádost tohoto subjektu údajů; tj. pouze za účelem přípravy a uskutečnění výběrového nebo přijímacího řízení na obsazení pracovní pozice, o níž se na Mendelově univerzitě v Brně uchazeč uchází, a to výhradně zaměstnanci zaměstnavatele odpovědnými za přípravu, uskutečnění či rozhodování v rámci výběrového nebo přijímacího řízení.

Vyznačením této volby uděluji Mendelově univerzitě v Brně souhlas se zpracováním osobních údajů obsažených v mém životopise pro účely zařazení do databáze uchazečů a to po dobu 6 měsíců od data udělení souhlasu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat a zasláním zprávy na e-mail:  pracovniprilezitosti@mendelu.cz.