Sekretář/Sekretářka, Asistent/Asistentka vedoucího Ústavu ekonomie

14. 2. 2020 -

Děkan Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa neakademického pracovníka Sekretář/Sekretářka, Asistent/Asistentka vedoucího Ústavu ekonomie, úvazek 0,6 nebo dle dohody

Naše čj.: 11003620

Požadujeme:

• Min. středoškolské vzdělání, ideálně ekonomického zaměření
  • Základy anglického jazyka
  • Pokročilá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
  • Organizační schopnosti a komunikační dovednosti
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Zkušenosti s projektovou činnosti výhodou

Pracovní náplň:

• Samostatné zajišťování administrativní, hospodářsko-technické a personální činnosti a související agendy Ústavu ekonomie (cca 15 zaměstnanců)
  • Administrativní podpora projektové činnosti
  • Podpora při zajištění nepedagogických aktivit spojených s výukou
  • Asistence vedoucímu ústavu

Benefity:

• 6 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Multisport karta
  • Příspěvek na stravu (Ticket Restaurant card/menza)
  • Možnost využití univerzitní školky
  • Práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award, udělované Evropskou komisí
  • Možnost odborného rozvoje a vzdělání
  • Přátelský kolektiv

Datum předpokládaného nástupu:

• 1. 4. 2020, příp. dohodou

Pozice je zástupem za mateřskou a rodičovskou dovolenou.

Elektronické přihlášky doložené profesním životopisem, přehledem o dosavadní praxi, dokladem o dosažené kvalifikaci přijímá Odbor řízení lidských zdrojů Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, a to do 28. 2. 2020.

doc. Ing. Pavel Žufan, Ph.D., děkan PEF
Za správnost: Bc. Tomáš Dubják, Odbor řízení lidských zdrojů MENDELU

O zaměstnance pečuje Odbor řízení lidských zdrojů

INZERÁT K TISKU

Sekretář/Sekretářka, Asistent/Asistentka vedoucího Ústavu ekonomie

Vyznačením této volby potvrzuji, že jsem se seznámil s dokumentem Informace o zpracování osobních údajů pro uchazeče o zaměstnání na Mendelově univerzitě v Brně.
Vámi poskytnuté osobní údaje v odpovědi na tento inzerát bude Mendelova univerzita v Brně zpracovávat dle čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR - zpracování je nezbytné pro splnění smlouvy, jejíž smluvní stranou je subjekt údajů, nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy na žádost tohoto subjektu údajů; tj. pouze za účelem přípravy a uskutečnění výběrového nebo přijímacího řízení na obsazení pracovní pozice, o níž se na Mendelově univerzitě v Brně uchazeč uchází, a to výhradně zaměstnanci zaměstnavatele odpovědnými za přípravu, uskutečnění či rozhodování v rámci výběrového nebo přijímacího řízení.

Vyznačením této volby uděluji Mendelově univerzitě v Brně souhlas se zpracováním osobních údajů obsažených v mém životopise pro účely zařazení do databáze uchazečů a to po dobu 6 měsíců od data udělení souhlasu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat a zasláním zprávy na e-mail:  pracovniprilezitosti@mendelu.cz.