Asistent/Asistentka ředitelky Správy kolejí a menz

13. 2. 2020 -

Ředitelka Správy kolejí a menz Mendelovy univerzity v Brně vypisuje výběrové řízení na obsazení pozice Asistent/Asistentka ředitelky Správy kolejí a menz, úvazek 1,0.

Naše č. j. 80000320

Požadujeme:

• Středoškolské vzdělání
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Znalost MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič 
  • Schopnost pracovat samostatně 
  • Zodpovědnost za kvalitu práce a spolehlivost

Náplň práce:

• Zajišťování administrativní agendy ředitelství SKM
  • Zodpovědnost za agendu motorových vozidel včetně karet PHM
  • Měsíční evidence docházky
  • Vedení pokladny drobného vydání
  • Nákup a odvod stravenek
  • Inventarizace peněžní hotovosti a cenin
  • Rozúčtování pokladních dokladů

Benefity:

• 6 týdnů dovolené
  • Multisport karta
  • Zvýhodněné stravování v menze
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stabilní práce v progresivním vysokoškolském zařízení
  • Přátelské prostředí

Termín nástupu:

• 1. 6. 2020

Pracoviště:

• Brno

Elektronické přihlášky přijímá personální odd. Správy kolejí a menz, Mendelovy univerzity v Brně, Kohoutova 11, 613 00 Brno, emailem:

blazena.zemlova@mendelu.cz, nejpozději do 29. 2. 2020.

Za správnost: Odbor řízení lidských zdrojů MENDELU

O zaměstnance pečuje Odbor řízení lidských zdrojů

INZERÁT K TISKU

Asistent/Asistentka ředitelky Správy kolejí a menz

Vyznačením této volby potvrzuji, že jsem se seznámil s dokumentem Informace o zpracování osobních údajů pro uchazeče o zaměstnání na Mendelově univerzitě v Brně.
Vámi poskytnuté osobní údaje v odpovědi na tento inzerát bude Mendelova univerzita v Brně zpracovávat dle čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR - zpracování je nezbytné pro splnění smlouvy, jejíž smluvní stranou je subjekt údajů, nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy na žádost tohoto subjektu údajů; tj. pouze za účelem přípravy a uskutečnění výběrového nebo přijímacího řízení na obsazení pracovní pozice, o níž se na Mendelově univerzitě v Brně uchazeč uchází, a to výhradně zaměstnanci zaměstnavatele odpovědnými za přípravu, uskutečnění či rozhodování v rámci výběrového nebo přijímacího řízení.

Vyznačením této volby uděluji Mendelově univerzitě v Brně souhlas se zpracováním osobních údajů obsažených v mém životopise pro účely zařazení do databáze uchazečů a to po dobu 6 měsíců od data udělení souhlasu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat a zasláním zprávy na e-mail:  pracovniprilezitosti@mendelu.cz.