Asistent/Asistentka Oddělení komunikace a marketingu

7. 2. 2020 -

Prorektorka pro internacionalizaci a vnější vztahy Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa Asistent/Asistentka Oddělení komunikace a marketingu, úvazek 0,5

Naše čj.: 90002520

Požadujeme:

• Min. středoškolské vzdělání
  • Alespoň 3 roky na obdobné pozici
  • Znalost MS Office
  • Schopnost práce s daty
  • Zkušenosti s programem SAP výhodou
  • Pečlivost, smysl pro detail, vytrvalost
  • Komunikační dovednosti

Pracovní náplň:

• Administrativní podpora Oddělení komunikace a marketingu
  • Zadávání objednávek do účetního systému, příprava dokumentů pro ekonomické oddělení, archivace
  • Finanční analýzy a reporting oddělení a projektů
  • Další administrativní úkony (majetek, sklad, docházka oddělení, atd.)
  • Zpracování pošty – třídění, příjem a odesílání
  • Zajišťování procesu vzniku předpisů Oddělení komunikace a marketingu
  • Zajišťování kancelářských potřeb, drobné nákupy, pochůzky, atd.
  • Další činnosti vyplývající z činnosti oddělení

Benefity:

• 6 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Multisport karta
  • Příspěvek na stravu (Ticket Restaurant card/menza)
  • Možnost využití univerzitní školky
  • Práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award, udělované Evropskou komisí
  • Možnost odborného rozvoje a vzdělání
  • Přátelský kolektiv

Datum předpokládaného nástupu:

• 1. 4. 2020, příp. dohodou

Elektronické přihlášky doložené profesním životopisem, přehledem o dosavadní praxi, dokladem o dosažené kvalifikaci přijímá Odbor řízení lidských zdrojů Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, a to do 25. 2. 2020.
Doc. Ing. Martina Lichovníková, Ph.D., prorektorka

Za správnost: Odbor řízení lidských zdrojů MENDELU

Ozaměstnance pečuje Odbor řízení lidských zdrojů.

INZERÁT K TISKU

Asistent/Asistentka Oddělení komunikace a marketingu

Vyznačením této volby potvrzuji, že jsem se seznámil s dokumentem Informace o zpracování osobních údajů pro uchazeče o zaměstnání na Mendelově univerzitě v Brně.
Vámi poskytnuté osobní údaje v odpovědi na tento inzerát bude Mendelova univerzita v Brně zpracovávat dle čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR - zpracování je nezbytné pro splnění smlouvy, jejíž smluvní stranou je subjekt údajů, nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy na žádost tohoto subjektu údajů; tj. pouze za účelem přípravy a uskutečnění výběrového nebo přijímacího řízení na obsazení pracovní pozice, o níž se na Mendelově univerzitě v Brně uchazeč uchází, a to výhradně zaměstnanci zaměstnavatele odpovědnými za přípravu, uskutečnění či rozhodování v rámci výběrového nebo přijímacího řízení.

Vyznačením této volby uděluji Mendelově univerzitě v Brně souhlas se zpracováním osobních údajů obsažených v mém životopise pro účely zařazení do databáze uchazečů a to po dobu 6 měsíců od data udělení souhlasu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat a zasláním zprávy na e-mail:  pracovniprilezitosti@mendelu.cz.