Archivář/ka univerzitního archivu

2. 12. 2019 -

Kvestor Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa Archivář/ka univerzitního archivu - úvazek 1,0

Požadujeme:

• Ukončené vysokoškolské vzdělání humanitního směru, archivnictví, pomocné vědy historické, historie
  • Znalost příslušné legislativy v oblasti archivnictví a spisové služby
  • Znalost práce PC, MS Office
  • Administrativní zručnost, pečlivost, organizační schopnosti
  • Anglický nebo německý jazyk výhodou
  • Zkušenost v užívání systému spisové služby výhodou

Pracovní náplň:

• Vedení evidence archiválii
  • Provádění skartačních řízení
  • Odborná a metodická pomoc v oblasti střednědobého a dlouhodobého uchovávání dokumentů
  • Odborné zpracování archivních fondů a sbírek
  • Vypracování rešerší, poskytování badatelských služeb
  • Spolupráce na výkonu spisové služby na univerzitě

• Práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award, udělované Evropskou komisí
  • Stabilní pracovní místo
  • Možnost odborného rozvoje a vzdělání
  • 6 týdnů dovolené
  • Multisport karta
  • Příspěvek na stravu (Ticket Restaurant card / menza)
  • Možnost využití univerzitní školky

Nástup:

• 1. 1. 2020

INZERÁT K TISKU

Elektronické přihlášky doložené profesním životopisem s přehledem o dosavadní praxi, dokladem o dosažené kvalifikaci přijímá Oddělení personální a sociální Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, pracovniprilezitosti@mendelu.cz a to 15. 12. 2019.

Ing. Libor Sádlík, DiS.

kvestor MENDELU

Za správnost: Odbor řízení lidských zdrojů MENDELU

Archivář/ka univerzitního archivu

Vyznačením této volby potvrzuji, že jsem se seznámil s dokumentem Informace o zpracování osobních údajů pro uchazeče o zaměstnání na Mendelově univerzitě v Brně.
Vámi poskytnuté osobní údaje v odpovědi na tento inzerát bude Mendelova univerzita v Brně zpracovávat dle čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR - zpracování je nezbytné pro splnění smlouvy, jejíž smluvní stranou je subjekt údajů, nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy na žádost tohoto subjektu údajů; tj. pouze za účelem přípravy a uskutečnění výběrového nebo přijímacího řízení na obsazení pracovní pozice, o níž se na Mendelově univerzitě v Brně uchazeč uchází, a to výhradně zaměstnanci zaměstnavatele odpovědnými za přípravu, uskutečnění či rozhodování v rámci výběrového nebo přijímacího řízení.

Vyznačením této volby uděluji Mendelově univerzitě v Brně souhlas se zpracováním osobních údajů obsažených v mém životopise pro účely zařazení do databáze uchazečů a to po dobu 6 měsíců od data udělení souhlasu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat a zasláním zprávy na e-mail:  pracovniprilezitosti@mendelu.cz.