Akademický pracovník-odborný asistent ZF

7. 11. 2019 -

Děkanka Zahradnické fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice pracovního místa akademického pracovníka – odborného asistenta na Ústavu biotechniky zeleně
úvazek 0,3

Požadujeme:

• Vzdělání vysokoškolské, ukončené doktorské studium
  • Zaměření zahradní a krajinářská architektura
  • Schopnost samostatné, konstruktivní a odpovědné práce
  • Velmi dobrá úroveň ústního i písemného projevu
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Pozitivní a proaktivní přístup k řešení problému
  • Dobrá znalost práce s PC (MS Office, internet)
  • Znalost AJ nebo NJ ve stupni pokročilosti A2 (mírně pokročilý) nebo   B1 (středně pokročilý)
  • Znalost univerzitního prostředí výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Morální bezúhonnost

Pracovní náplň:

• Vedení cvičení a vybraných přednášek výukových předmětů
  • Garance předmětu „památková péče ve správě zeleně“
  • Publikace výsledků ve vědeckých periodicích

Benefity:

• Stabilní práce v progresivním vysokoškolském zařízení
  • Přátelské prostředí
  • 8 týdnů dovolené
  • Multisport karta
  • Příspěvek na stravu (Ticket restaurant card / menza)

Předpokládaný nástup: únor 2020 nebo dle dohody

Místo výkonu práce: Lednice

Elektronické přihlášky, doložené strukturovaným životopisem, motivačním dopisem a přehledem publikační činnosti přijímáme e-mailem: pracovniprilezitosti@mendelu.cz, nejpozději
do 6. 12. 2019.

INZERÁT K TISKU

doc. Dr. Ing. Alena Salašová., v. r.

děkanka ZF MENDELU

Za správnost: Bc. Eva Sofková, Oddělení personální a sociální MENDELU

Na vědomí: děkanát ZF

Akademický pracovník-odborný asistent ZF

Vyznačením této volby potvrzuji, že jsem se seznámil s dokumentem Informace o zpracování osobních údajů pro uchazeče o zaměstnání na Mendelově univerzitě v Brně.
Vámi poskytnuté osobní údaje v odpovědi na tento inzerát bude Mendelova univerzita v Brně zpracovávat dle čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR - zpracování je nezbytné pro splnění smlouvy, jejíž smluvní stranou je subjekt údajů, nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy na žádost tohoto subjektu údajů; tj. pouze za účelem přípravy a uskutečnění výběrového nebo přijímacího řízení na obsazení pracovní pozice, o níž se na Mendelově univerzitě v Brně uchazeč uchází, a to výhradně zaměstnanci zaměstnavatele odpovědnými za přípravu, uskutečnění či rozhodování v rámci výběrového nebo přijímacího řízení.

Vyznačením této volby uděluji Mendelově univerzitě v Brně souhlas se zpracováním osobních údajů obsažených v mém životopise pro účely zařazení do databáze uchazečů a to po dobu 6 měsíců od data udělení souhlasu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat a zasláním zprávy na e-mail:  pracovniprilezitosti@mendelu.cz.