Organizační pracovník (Asistent/ka) PEF

Organizační pracovník (Asistent/ka), úvazek 0,6

Požadujeme:

• Min. SŠ vzdělání nejlépe ekonomického zaměření, Bc. Výhodou
  • Organizační schopnosti a komunikační dovednosti, kultivované vystupování
  • Samostatnost, zodpovědnost, systematický přístup ke svěřeným úkolům
  • Pokročilejší znalost práce na PC (MS Office, Outlook, internet, sociální sítě)
  • Komunikační znalost AJ
  • Zkušenosti s projektovou činností výhodou

Náplň práce:

• Samostatné zajišťování administrativní, hospodářsko-technické a personální činnosti (cca 15 zaměstnanců)
  • Administrativní podpora projektové činnosti
  • Podpora při zajištění nepedagogických aktivit spojených se studiem
  • Asistentka vedoucí ústavu

Benefity:

• Práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award
  • Možnost navýšení úvazku při uplatnění v projektech
  • Osobní příplatek
  • Zázemí instituce v sektoru veřejné vysoké školy
  • Moderní prostředí
  • Flexibilní pružná pracovní doba
  • 6 týdnů dovolené
  • Dotované stravování v menze/ Ticket restaurantcard
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisport karta
  • Možnost využití univerzitní mateřské školky
  • Perspektiva v mladém pracovním kolektivu

Předpokládaný nástup: 1. 1. 2020

Elektronické přihlášky doložené strukturovaným životopisem,  přehledem o dosavadní praxi, publikační činnosti, doklady o dosažené kvalifikaci a příslušným motivačním dopisem je třeba doručit do 30 dnů od zveřejnění na Oddělení personální a sociální Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno.

INZERÁT K TISKU

doc. Ing. Pavel Žufan, Ph.D., v.r.

děkan PEF MENDELU

Za správnost: Bc. Eva Sofková, Oddělení personální a sociální MENDELU

Organizační pracovník (Asistent/ka) PEF

Vyznačením této volby potvrzuji, že jsem se seznámil s dokumentem Informace o zpracování osobních údajů pro uchazeče o zaměstnání na Mendelově univerzitě v Brně.
Vámi poskytnuté osobní údaje v odpovědi na tento inzerát bude Mendelova univerzita v Brně zpracovávat dle čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR - zpracování je nezbytné pro splnění smlouvy, jejíž smluvní stranou je subjekt údajů, nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy na žádost tohoto subjektu údajů; tj. pouze za účelem přípravy a uskutečnění výběrového nebo přijímacího řízení na obsazení pracovní pozice, o níž se na Mendelově univerzitě v Brně uchazeč uchází, a to výhradně zaměstnanci zaměstnavatele odpovědnými za přípravu, uskutečnění či rozhodování v rámci výběrového nebo přijímacího řízení.

Vyznačením této volby uděluji Mendelově univerzitě v Brně souhlas se zpracováním osobních údajů obsažených v mém životopise pro účely zařazení do databáze uchazečů a to po dobu 6 měsíců od data udělení souhlasu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat a zasláním zprávy na e-mail:  pracovniprilezitosti@mendelu.cz.