Akademický pracovník - vedoucí ústavu ekonomie PEF

1. 11. 2019 -

Vedoucí ústavu ekonomie

Požadujeme:

• Dosažení vědecko-pedagogické hodnosti profesor nebo docent
  • Zaměření na ekonomii
  • Schopnost vedení pracovního týmu
  • Jazykové znalosti (minimálně angličtina B2)
  • Zkušenosti z akademického prostředí
  • Návrh koncepce rozvoje daného ústavu v rozsahu cca 2 normované strany

Benefity:

• Práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award
  • Práci na progresivním vysokoškolském ústavu
  • Přátelské prostředí
  • Příspěvek na stravování v menze/Ticket Restaurant® Card
  • Multisport karta
  • 8 týdnů dovolené

Předpokládaný nástup: 1. 1. 2020

Elektronické přihlášky doložené strukturovaným životopisem,  přehledem o dosavadní praxi, publikační činnosti, doklady o dosažené kvalifikaci a příslušným motivačním dopisem je třeba doručit do 30 dnů od zveřejnění na Oddělení personální a sociální Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno.

INZERÁT K TISKU

doc. Ing. Pavel Žufan, Ph.D., v.r.

děkan PEF MENDELU

Za správnost: Bc. Eva Sofková, Oddělení personální a sociální MENDELU

Akademický pracovník - vedoucí ústavu ekonomie PEF

Vyznačením této volby potvrzuji, že jsem se seznámil s dokumentem Informace o zpracování osobních údajů pro uchazeče o zaměstnání na Mendelově univerzitě v Brně.
Vámi poskytnuté osobní údaje v odpovědi na tento inzerát bude Mendelova univerzita v Brně zpracovávat dle čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR - zpracování je nezbytné pro splnění smlouvy, jejíž smluvní stranou je subjekt údajů, nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy na žádost tohoto subjektu údajů; tj. pouze za účelem přípravy a uskutečnění výběrového nebo přijímacího řízení na obsazení pracovní pozice, o níž se na Mendelově univerzitě v Brně uchazeč uchází, a to výhradně zaměstnanci zaměstnavatele odpovědnými za přípravu, uskutečnění či rozhodování v rámci výběrového nebo přijímacího řízení.

Vyznačením této volby uděluji Mendelově univerzitě v Brně souhlas se zpracováním osobních údajů obsažených v mém životopise pro účely zařazení do databáze uchazečů a to po dobu 6 měsíců od data udělení souhlasu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat a zasláním zprávy na e-mail:  pracovniprilezitosti@mendelu.cz.