Údržbář / instalatér pro pracoviště Lednice

7. 10. 2019 -

Správa kolejí a menz Mendelovy univerzity v Brně vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa Údržbář / instalatér pro pracoviště Lednice, úvazek 1,0

naše č.j. 90055919-989

Požadujeme:

•  Vyučen v oboru
  •  Všestranná manuální zručnost, samostatnost
  •  Odpovědnost za kvalitu práce
  •  Morální bezúhonnost

Náplň práce:

•  Drobné instalatérské a zámečnické práce
  •  Údržba objektu

Benefity:

•  Stabilní práce v progresivním vysokoškolském zařízení
  •  Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  •  Pracovní doba Po-Pá, 6-14,30 hod.
  •  Přátelské prostředí
  •  6 týdnů dovolené
  •  Multisport karta
  •  Příspěvek na stravu (Ticket restaurant card / menza)

Termín nástupu:

•  Dle dohody

Pracoviště:

•  Lednice

Elektronické přihlášky přijímá personální odd. Správy kolejí a menz, Mendelovy univerzity v Brně, Kohoutova 11, 613 00 Brno, elektronicky email: zemlova@mendelu.cz nejpozději do 7. 11. 2019.

Údržbář / instalatér pro pracoviště Lednice

Vyznačením této volby potvrzuji, že jsem se seznámil s dokumentem Informace o zpracování osobních údajů pro uchazeče o zaměstnání na Mendelově univerzitě v Brně.
Vámi poskytnuté osobní údaje v odpovědi na tento inzerát bude Mendelova univerzita v Brně zpracovávat dle čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR - zpracování je nezbytné pro splnění smlouvy, jejíž smluvní stranou je subjekt údajů, nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy na žádost tohoto subjektu údajů; tj. pouze za účelem přípravy a uskutečnění výběrového nebo přijímacího řízení na obsazení pracovní pozice, o níž se na Mendelově univerzitě v Brně uchazeč uchází, a to výhradně zaměstnanci zaměstnavatele odpovědnými za přípravu, uskutečnění či rozhodování v rámci výběrového nebo přijímacího řízení.

Vyznačením této volby uděluji Mendelově univerzitě v Brně souhlas se zpracováním osobních údajů obsažených v mém životopise pro účely zařazení do databáze uchazečů a to po dobu 6 měsíců od data udělení souhlasu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat a zasláním zprávy na e-mail:  pracovniprilezitosti@mendelu.cz.