Akademický pracovník pro Ústav vinohradnictví a vinařství ZF

27. 8. 2019 -

Děkanka Zahradnické fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa akademického pracovníka pro Ústav vinohradnictví a vinařství – úvazek 0,5

Naše čj.: 51002019-989

Požadujeme:

• Vysokoškolské vzdělání - Ing., příp. Ph.D., doc. nebo prof.
  • Zaměření na obor vinohradnictví a vinařství
  • Schopnost samostatné, konstruktivní a odpovědné práce
  • Velmi dobrá úroveň ústního i písemného projevu
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Pozitivní a proaktivní přístup k řešení problému
  • Dobrá znalost práce s PC (MS Office, internet)
  • Znalost AJ nebo NJ ve stupni pokročilosti A2 (mírně pokročilý) nebo B1 (středně pokročilý)
  • Znalost univerzitního prostředí výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Morální bezúhonnost

Pracovní náplň:

• Vedení cvičení a přednášek výukových předmětů
  • Aktivní vyhledávání, příprava a řešení grantových projektů
  • Publikace výsledků ve vědeckých periodicích a prezentace na mezinárodních konferencích

Benefity:

• Práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award
  • Práci na progresivním vysokoškolském ústavu
  • Přátelské prostředí
  • Příspěvek na stravování v menze/Ticket Restaurant® Card
  • MultiSport karta
  • 8 týdnů dovolené

Předpokládaný nástup: říjen 2019 nebo dle dohody

Místo výkonu práce: Lednice

Písemné přihlášky doložené motivačním dopisem, strukturovaným životopisem, portfoliem, přehledem  publikační činnosti a doklady o vzdělání zasílejte do 30 dnů od zveřejnění na personální oddělení Zahradnické fakulty Mendelovy univerzity v Brně, Valtická 337, 691 44 Lednice nebo na email: personalni.zf@mendelu.cz.

INZERÁT K TISKU

doc. Dr. Ing. Alena Salašová., v. r.

děkanka ZF MENDELU

Za správnost: Bc. Eva Sofková, Oddělení personální a sociální MENDELU

Na vědomí: děkanát ZF

Akademický pracovník pro Ústav vinohradnictví a vinařství ZF

Odpovědí na tento inzerát poskytujete Mendelově univerzitě v Brně své osobní údaje pro účely výběrového řízení a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva dle z. č. 110/2019 Sb., zákon o zpracování osobních údajů v platném znění.

Tímto uděluji Mendelově univerzitě v Brně souhlas se zpracováním osobních údajů obsažených v mém životopise za účelem účasti v budoucích výběrových řízeních na obsazení volné pracovní pozice. Souhlas uděluji na dobu 1 roku. Tento dobrovolně udělený souhlas se zpracováním osobních údajů mohu kdykoliv odvolat, a to zasláním na e-mail: pracovniprilezitosti@mendelu.cz.