Akademický pracovník-asistent v oblasti pedagogických disciplín

úvazek 1,0

Naše čj.: 18216/2019-791

Požadujeme:

• Absolvent/ka min. magisterského studijního programu v oblasti pedagogiky, učitelství pro základní školy, učitelství pro střední školy apod.
  • Min. 5 let praxe na pozici učitele/učitelky ZŠ nebo SŠ, případně odpovídající praxe
  • Zahájené doktorské studium v oblasti pedagogických věd výhodou
  • Případná publikační činnost a schopnost pro vědeckovýzkumnou práci
  • Schopnost týmové i samostatné práce
  • Znalost AJ a práce s PC

Pracovní náplň:

• Vede cvičení, semináře a exkurze
  • Je pověřován vybranými přednáškami
  • Poskytuje konzultace, vede a oponuje seminární a závěrečné práce
  • Připravuje písemné práce a testy
  • Spolupodílí se na vědecko-výzkumné činnosti pracoviště

Benefity:

• Práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award
  • Práci na progresivním vysokoškolském ústavu
  • Přátelské prostředí
  • Příspěvek na stravování v menze/Ticket Restaurant® Card
  • Multisport karta
  • 8 týdnů dovolené

Předpokládaný nástup: od 16. 09. 2019 nebo dle dohody

Elektronické přihlášky doložené strukturovaným životopisem, přehledem o dosavadní praxi, včetně dokladů o kvalifikaci a dosavadní publikační činnosti je třeba doručit do 30 dnů od zveřejnění na Oddělení personální a sociální Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno.

Mgr. Petr Adamec, Ph.D.

ředitel vysokoškolského ústavu ICV

Za správnost: Bc. Eva Sofková, Oddělení personální a sociální MENDELU

Na vědomí: VÚ ICV

Akademický pracovník-asistent v oblasti pedagogických disciplín

Odpovědí na tento inzerát poskytujete Mendelově univerzitě v Brně své osobní údaje pro účely výběrového řízení a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva dle z. č. 110/2019 Sb., zákon o zpracování osobních údajů v platném znění.

Tímto uděluji Mendelově univerzitě v Brně souhlas se zpracováním osobních údajů obsažených v mém životopise za účelem účasti v budoucích výběrových řízeních na obsazení volné pracovní pozice. Souhlas uděluji na dobu 1 roku. Tento dobrovolně udělený souhlas se zpracováním osobních údajů mohu kdykoliv odvolat, a to zasláním na e-mail: pracovniprilezitosti@mendelu.cz.