Akademický pracovník pro Ústav nábytku, designu a bydlení LDF

24. 7. 2019 -

Děkan Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení k obsazení míst akademických pracovníků pro Ústav nábytku, designu a bydlení

Naše č.j. 41031819-989

Asistent se zaměřením na čalounické technologie a materiály pro výroby nábytku (úvazek 0,2)

•  Praxe v oboru čalounění nábytku
  •  Schopnost pedagogické a vědeckovýzkumné činnosti v oblasti čalounění nábytku i interiéru a příbuzných disciplín

Asistent se zaměřením na čalounické technologie a materiály pro výroby nábytku (úvazek 0,1)

•  Praxe v oboru čalounění nábytku

Asistent/odborný asistent se zaměřením na konstrukci nábytku a interiéru (úvazek 0,3)

•  Magisterské vzdělání odpovídajícího zaměření
  •  V případě odborného asistenta ukončené doktorské studium nebo ekvivalent
  •  Praxe v oboru nábytku / interiéru
  •  Schopnost pedagogické a vědeckovýzkumné činnosti v oblasti konstrukce nábytku a interiéru, softwaru pro výrobu nábytku CAD/CAM a příbuzných disciplín

Pracovní náplň:

•  Vede cvičení, semináře a exkurze
  •  Je pověřován vybranými přednáškami
  •  Poskytuje konzultace, vede a oponuje seminární a závěrečné, zpravidla bakalářské práce
  •  Připravuje písemné práce a testy
  •  Spolupodílí se na vědeckovýzkumné činnosti pracoviště

Benefity:

•  Práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award
  •  Práci na progresivním vysokoškolském ústavu
  •  Přátelské prostředí
  •  Příspěvek na stravování v menze/Ticket Restaurant® Card
  •  Multisport karta
  •  8 týdnů dovolené

Předpokládaný nástup: od 15. 09. 2019 nebo dle dohody

Jedná se o pracovní poměry na dobu určitou s možností prodloužení. Obecnými požadavky pro přijetí jsou předpoklady pro týmovou i samostatnou práci, aktivní znalost světového jazyka, komunikační a organizační schopnosti, odpovídající praxe i publikační činnost v příslušném oboru, občanská bezúhonnost a zájem o pedagogickou a vědeckovýzkumnou práci na vysoké škole. Výhodou je praxe na VŠ, u pozic asistent/odborný asistent i provozní praxe.

Elektronické přihlášky doložené strukturovaným životopisem, přehledem o dosavadní praxi, včetně dokladů o kvalifikaci je třeba doručit do 30 dnů od zveřejnění na Oddělení personální a sociální Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno.

INZERÁT K TISKU

prof. Dr. Ing. Libor Jankovský, v.r.
děkan LDF MENDELU

Za správnost: Odbor řízení lidských zdrojů MENDELU

Akademický pracovník pro Ústav nábytku, designu a bydlení LDF

Odpovědí na tento inzerát poskytujete Mendelově univerzitě v Brně své osobní údaje pro účely výběrového řízení a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva dle z. č. 110/2019 Sb., zákon o zpracování osobních údajů v platném znění.

Tímto uděluji Mendelově univerzitě v Brně souhlas se zpracováním osobních údajů obsažených v mém životopise za účelem účasti v budoucích výběrových řízeních na obsazení volné pracovní pozice. Souhlas uděluji na dobu 1 roku. Tento dobrovolně udělený souhlas se zpracováním osobních údajů mohu kdykoliv odvolat, a to zasláním na e-mail: pracovniprilezitosti@mendelu.cz.