Akademický pracovník - vedoucí ústavu LDF

2. 7. 2019 -

Děkan Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení míst 2 akademických pracovníků - vedoucích ústavů pro:

1. Ústav nauky o dřevě a dřevařských technologií
  2. Ústav nábytku, designu a bydlení

Naše čj.: 41028619-989

Náplň práce:

• Vědecká a tvůrčí práce
  • Organizace chodu vysokoškolského ústavu
  • Vedení závěrečných a disertačních prací
  • Podíl na výuce studijních předmětů ústavu
  • Publikační aktivita v oboru
  • Aktivní zapojení do navrhování nových studijních předmětů a studijních oborů

• Dosažení vědecko-pedagogické hodnosti profesor nebo docent, resp. vědecká kvalifikace Ph.D. (případně ekvivalent)
  • Vědecká a tvůrčí práce doložená výstupy – předložení nejvýznamnějších publikačních, vědeckých a tvůrčích výsledků za období posledních 5 let
  • Organizační schopnosti, schopnost orientovat se v pracovněprávních předpisech a ekonomických pravidlech hospodaření na VŠ
  • Zahraniční kontakty –aktivní znalost anglického jazyka

• Práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award
  • Práci na progresivním vysokoškolském ústavu
  • Zapojení do řešení aktuálních témat základního i aplikovaného výzkumu a tím i možnost karierního rozvoje
  • Příspěvek na stravování v menze/Ticket Restaurant® Card
  • Multisport karta
  • 8 týdnů dovolené

INZERÁT K TISKU

Předpokládaný nástup: od 1. 9. 2019

Elektronické přihlášky doložené strukturovaným životopisem, přehledem o dosavadní praxi, včetně dokladů o kvalifikaci, předložení koncepce rozvoje daného oboru a ústavu ve vzdělávací a vědecko-výzkumné oblasti a předložení nejvýznamnějších publikačních, vědeckých a tvůrčích výsledků za období posledních 5 let, je třeba doručit do 30 dnů od zveřejnění na Oddělení personální a sociální Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno.

prof. Dr. Ing. Libor Jankovský, v.r.

děkan LDF MENDELU

Za správnost: Odbor řízení lidských zdrojů MENDELU