Akademický pracovník-odborný asistent pro Ústav techniky a automobilové dopravy AF

1. 7. 2019 -

Děkan Agronomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa

Akademický pracovník pro Ústav techniky a automobilové dopravy - odborný asistent (úvazek 1,0) pro výuku předmětů Diagnostika motorových vozidel, Údržba a opravy motorových vozidel, Inovace v technice, Aplikace výpočetní techniky

Náplň práce:

• Vedení závěrečných a disertačních prací
  • Podíl na výuce studijních předmětů ústavu
  • Podíl na výuce doktorandů
  • Publikační aktivita v oboru
  • Aktivní zapojení do navrhování nových studijních předmětů a studijních oborů

• Ukončené Ph.D. studium
  • Publikační aktivita, doložení min. 10 záznamů z wos, h-index vyšší než 1 (publons)
  • Orientace v CAD (Solidworks)
  • Znalost technologie rapid prototyping – generování G kódu – sw Slicer
  • Znalost diagnostických systémů motorových vozidel – OBD2, proprietární protokoly
  • Znalost vibroakustických metod diagnostiky

• Práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award
  • Práci na progresivním vysokoškolském ústavu
  • Přátelské prostředí
  • Příspěvek na stravování v menze/Ticket Restaurant® Card
  • Multisport karta
  • 8 týdnů dovolené

INZERÁT K TISKU

Předpokládaný nástup: 1. 9. 2019 nebo dohodou

Jedná se opracovní poměr na dobu určitou. Obecnými požadavky pro přijetí na pozici akademického pracovníka jsou předpoklady pro týmovou i samostatnou práci, komunikační a organizační schopnosti, občanská bezúhonnost a zájem o pedagogickou a vědeckovýzkumnou práci na vysoké škole.

Elektronické přihlášky doložené strukturovaným životopisem, přehledem o dosavadní praxi, včetně dokladů o kvalifikaci je třeba doručit do 30 dnů od zveřejnění Oddělení personálnímu a sociálnímu Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno.

doc. Ing. Pavel Ryant, Ph.D., v. r.

děkan AF MENDELU

Za správnost: Odbor řízení lidských zdrojů MENDELU