Asistent se zaměřením na lesnické a arboristické technologie a ergonomii (úvazek 0,2)

1. 7. 2019 -

Děkan Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice akademického pracovníka-asistenta pro Ústav techniky

Asistent se zaměřením na lesnické a arboristické technologie a ergonomii

(úvazek 0,2 nebo dle dohody)

1. 7. 2019

Pracovní náplň:

• Vedení závěrečných a disertačních prací
  • Podíl na výuce studijních předmětů ústavu
  • Podíl na výuce doktorandů
  • Publikační aktivita v oboru
  • Aktivní zapojení do navrhování nových studijních předmětů a studijních oborů

Požadujeme:

• Magisterské vzdělání odpovídajícího zaměření
  • Schopnost pedagogické a vědeckovýzkumné činnosti v oblasti lesnických a arboristických technologií a ergonomických disciplín

Benefity:

• Práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award
  • Práci na progresivním vysokoškolském ústavu
  • Přátelské prostředí
  • Začlenění do týmu převážně mladých lidí
  • Dále nabízíme zapojení do řešení aktuálních témat základního i aplikovaného výzkumu a tím i možnost karierního rozvoje
  • Příspěvek na stravování v menze/Ticket Restaurant® Card
  • Multisport karta
  • 8 týdnů dovolené

Předpokládaný nástup: od 1. 10. 2019 nebo dle dohody

Další informace:

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Obecnými požadavky pro přijetí jsou předpoklady pro týmovou i samostatnou práci, aktivní znalost světového jazyka, komunikační a organizační schopnosti, občanská bezúhonnost a zájem o pedagogickou a vědeckovýzkumnou práci na vysoké škole. Výhodou jsou vlastní zkušenosti v daných oblastech pracovní činnosti.

Elektronické přihlášky doložené strukturovaným životopisem, přehledem o dosavadní praxi, včetně dokladů o kvalifikaci je třeba doručit do 30 dnů od zveřejnění na Oddělení personální a sociální Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno.

prof. Dr. Ing. Libor Jankovský, v.r.

děkan LDF MENDELU

Za správnost: Bc. Eva Sofková, Oddělení personální a sociální MENDELU