Docent (úvazek 0,2) - Ústav ekologie lesa

13. 6. 2019 -

Děkan Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa akademického pracovníka pro Ústav ekologie lesa - docent (úvazek 0,2)

• docent v oboru Ekologie lesa,
  • pedagogická praxe (vedení závěrečných a disertačních prací),
  • publikační aktivita v oboru Ekologie lesa.

Náplň práce:

• vedení závěrečných a disertačních prací,
  • podíl na výuce studijních předmětů ústavu,
  • podíl na výuce doktorandů,
  • publikační aktivita v oboru,
  • aktivní zapojení do navrhování nových studijních předmětů a studijních oborů.

• práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award,
  • práci na progresivním vysokoškolském ústavu,
  • přátelské prostředí,
  • začlenění do týmu převážně mladých lidí,
  • dále nabízíme zapojení do řešení aktuálních témat základního i aplikovaného výzkumu a tím i možnost karierního rozvoje,
  • příspěvek na stravování v menze, Ticket Restaurant® Card, MultiSport karta,
  • 8 týdnů dovolené.

Přihlášky doložené profesním životopisem, přehledem o dosavadní praxi, dokladem o dosažené kvalifikaci přijímá Oddělení personální a sociální Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, a to do 30 dnů od zveřejnění. Přílohy přihlášky zaslané v elektronické podobě se uchazečům, kteří nepostoupili do užšího výběru, případně nebyli v užším výběru vybráni k přijetí, se nevrací a budou skartovány.

Uzávěrka přihlášek je 13. 7. 2019

Nástup: dohodou.

prof. Dr. Ing. Libor Jankovský, v. r.

děkan

O zaměstnance pečuje Odbor řízení lidských zdrojů

Za správnost: Oddělení personální a sociální MENDELU

Na vědomí:  Děkanát LDF, Ústav ekologie lesa LDF