Asistent - 2 pozice (úvazek 0,5) pro Ústav technologie potravin

10. 6. 2019 -

Děkan Agronomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa akademických pracovníků pro Ústav technologie potravin - Asistent - 2 pracovní pozice (úvazek 0,5)

asistent (úvazek 0,5)

• VŠ vzdělání v oboru technologie potravin se zaměřením na potraviny živočišného původu a senzorickou analýzu,
  • publikační činnost a kvalifikační růst,
  • osobnostní a profesní předpoklady pro samostatnou pedagogickou a vědecko-výzkumnou činnost,
  • znalost anglického jazyka na základní úrovni,
  • ochota pracovat na svém dalším osobním rozvoji a na výzkumných aktivitách univerzity,
  • občanská bezúhonnost,
  • řidičský průkaz skupiny B.

asistent (úvazek 0,5)

• VŠ vzdělání v oboru technologie potravin se zaměřením na potraviny živočišného původu a fyzikální a mechanické vlastnosti potravin,
  • publikační činnost a kvalifikační růst,
  • znalost anglického jazyka na základní úrovni,
  • občanská bezúhonnost,
  • řidičský průkaz skupiny B.

• Práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award.
  • Ticket Restaurant® Card.
  • MultiSport karta.
  • Možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje.
  • Work – life balance.
  • Dotované stravování v menze.
  • 8 týdnů dovolené.

Další informace:

• Jedná se opracovní poměry na dobu určitou.
  • Obecnými požadavky pro přijetí na pozici akademického pracovníka jsou předpoklady pro týmovou i samostatnou práci, komunikační a organizační schopnosti, občanská bezúhonnost a zájem o pedagogickou a vědeckovýzkumnou práci na vysoké škole.

Písemné přihlášky doložené strukturovaným životopisem, přehledem o dosavadní praxi, včetně dokladů o kvalifikaci je třeba doručit do 30 dnů od zveřejnění Oddělení personálnímu a sociálnímu Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno.

Uzávěrka přihlášek je 10. 7. 2019

Nástup: 1. 9. 2019

doc. Ing. Pavel Ryant, Ph.D., v. r.

děkan AF MENDELU

O zaměstnance pečuje Odbor řízení lidských zdrojů

Za správnost: JUDr. Lenka Povolná, vedoucí Oddělení personálního a sociálního

Na vědomí: AF – děkanát a Ústav technologie potravin