Odborný asistent - Ústav účetnictví a daní - úvazek 1,0

7. 6. 2019 -

Děkan Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice akademického pracovníka pro Ústav účetnictví a daní - Odborný asistent -  úvazek 1,0

• dosažení odpovídající vědecko-pedagogické hodnosti, resp. ukončené doktorské studium,
  • znalost účetnictví a daní,
  • předchozí vědecká a publikační činnost v dané oblasti,
  • zapojení do projektů,
  • perfektní znalost anglického jazyka.

• Práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award.
  • Ticket Restaurant® Card.
  • MultiSport karta.
  • Možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje.
  • Work – life balance.
  • Dotované stravování v menze.
  • 8 týdnů dovolené.

Přihlášky doložené strukturovaným životopisem, přehledem o dosavadní praxi, publikační či vědecké činnosti spolu s kopiemi dokladů o dosažené kvalifikaci přijímá Oddělení personální a sociální, Zemědělská 1, 613 00 Brno, a to do 30 dnů od zveřejnění inzerátu.

Uzávěrka přihlášek je 7. 7. 2019

Nástup: 1. 9. 2019

doc. Ing. Pavel Žufan, Ph.D., v. r.

děkan PEF MENDELU

O zaměstnance pečuje Odbor řízení lidských zdrojů

Za správnost: JUDr. Lenka Povolná, vedoucí Oddělení personálního a sociálního

Na vědomí: Děkanát PEF, Ústav účetnictví a daní  PEF