Vedoucí oddělení kontroly a interního auditu - úvazek 1,0

6. 6. 2019 -

Rektorka Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa Vedoucí oddělení kontroly a interního auditu (úvazek 1,0)

Náplň práce:

• zajišťování plánů interního auditu a tematických kontrol,
  • kontrola dodržování obecně závazných právních předpisů,
  • audity na prověření hospodárnosti, účelovosti a efektivnosti při vynakládání veřejných finančních prostředků,
  • poradensko-konzultační činnost pro vedoucí pracovníky v oblasti eliminování ekonomických rizik,
  • vyřizování stížností dle stanovených pravidel.

• VŠ vzdělání v magisterském studijním programu, ekonomický obor nebo obor veřejné správy,
  • praxi v kontrolní či auditní činnosti minimálně 3 roky, praxe ve veřejné správě je výhodou,
  • trestní bezúhonnost,
  • organizační, řídící a koncepční schopnosti,
  • schopnost samostatné práce,
  • adaptabilitu a analytické schopnosti,
  • všeobecný přehled o principech a fungování veřejné správy,
  • komunikativní znalost AJ,
  • znalost MS Office, Excel, účetního programu SAP,
  • znalost zákona 320/2001 Sb., o finanční kontrole ve veřejné správě, osvědčení o absolvování základního kurzu jednotného systému odborné přípravy pracovníků veřejné zprávy v oboru „finanční kontrola“ a „interní audit“ nebo jiného kurzu jej nahrazujícího je výhodou.

• Práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award.
  • Ticket Restaurant® Card.
  • MultiSport karta.
  • Možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje.
  • Work – life balance.
  • Dotované stravování v menze.
  • 6 týdnů dovolené pro neakademické pozice.

Přihlášky doložené motivačním dopisem a strukturovaným životopisem s údaji o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech, týkajících se požadovaných činností, dokladem o nejvyšším dosaženém vzdělání, přijímá Oddělení personální a sociální Mendelovy univerzity v Brně elektronicky a to do 20. 6. 2019.

Uzávěrka přihlášek je 20. 6. 2019

Nástup: červenec 2019 nebo dohodou.

prof. Ing. Danuše Nerudová, Ph.D., v. r.

rektorka

Za správnost: JUDr. Lenka Povolná, vedoucí Oddělení personálního a sociálního