Asistent/odborný asistent - Ústav environmentalistiky a přírodních zdrojů (úvazek 0,1)

4. 6. 2019 -

• VŠ vzdělání magisterského stupně lesnického směru,
  • anglický jazyk minimálně na úrovni B2,
  • projektová a publikační činnost v oboru,
  • započaté nebo dokončené doktorské studium v příbuzném oboru,
  • předpoklady pro týmovou i samostatnou práci.

• Práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award
  • Pružnou pracovní dobu
  • Dovolená 8 týdnů
  • Zázemí prestižní univerzity
  • Příspěvek na stravování v menze
  • Ticket Restaurant® Card
  • MultiSport karta

Přihlášky doložené strukturovaným životopisem, kopií dokladů o vzdělání a kvalifikaci, přehledem o publikační činnosti je třeba doručit osobně nebo elektronicky do 4. 7. 2019 na Oddělení personální a sociální Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, Brno 613 00.

Přílohy přihlášky zaslané v elektronické podobě se nevrací a budou skartovány.

Uzávěrka přihlášek je 4. 7. 2019

Datum nástupu: 1. 9. 2019

Ing. Jiří Schneider, Ph.D., v. r.

děkan FRRMS Mendelovy univerzity Brně

Za správnost: Oddělení personální a sociální MENDELU