Vědecko-výzkumný pracovník/vědecko-výzkumná pracovnice, úvazek 1,0

10. 5. 2019 -

Ústav agrochemie, půdoznalství, mikrobiologie a výživy rostlin Agronomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení pro obsazení místa vědecko-výzkumný pracovník/vědecko-výzkumná pracovnice, úvazek 1,0

Naše čj.: 21020119-989

Náplň práce:

• práce na výzkumných projektech zaměřených na kvalitu/zdraví půdy, udržitelné hospodaření na ZPF,
  • podíl na přípravě zpráv o realizaci projektů,
  • výzkumné aktivity zaměřené na pedologickou stránku projektů,
  • příprava publikací na řešená témata,
  • laboratorní zajištění analýz půdních vzorků,
  • terénní práce – odběr vzorků, příprava terénních pokusů.

• minimálně vysokoškolské vzdělání,
  • zkušenost s prací na vědecké pozici či v laboratoři vítána,
  • velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office),
  • pečlivost, svědomitost, samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost.

• Práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award
  • Pružnou pracovní dobu
  • Zázemí prestižní univerzity
  • Příspěvek na stravování v menze
  • Ticket Restaurant® Card
  • MultiSport karta

Přihlášku včetně životopisu, motivačního dopisu a kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zašlete elektronicky na e-mailovou adresu: Martin.Brtnicky@mendelu.cz

Vybraní uchazeči/uchazečky budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Uzávěrka přihlášek je 6. 6. 2019 ve 12:00 hodin.

Datum nástupu: ihned po ukončení výběrového řízení nebo dle domluvy.

doc. Ing. Petr Škarpa, Ph.D., v. r.

vedoucí Ústavu agrochemie, půdoznalství, mikrobiologie a výživy rostlin AF MENDELU

Za správnost: Oddělení personální a sociální MENDELU

Na vědomí: Děkanát AF, Ústav 221