Projektový manažer/ka - úvazek 1,0 - Agronomická fakulta

11. 4. 2019 -

Děkan Agronomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa na děkanátním pracovišti - Referátu vědy a výzkumu.

• vysokoškolské vzdělání,
  • předpoklady pro práci v oblasti administrace projektů vědy a výzkumu,
  • aktivní znalost anglického jazyka na úrovni min. B2,
  • schopnost využívání prostředí MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, pečlivost, svědomitost, odolnost vůči stresu, flexibilita,
  • zkušenosti z univerzitního prostředí a praxe v oblasti administrace projektů a evidence výsledků vědeckovýzkumné činnosti výhodou.

Další informace:

• Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou.

• Práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award udělované  Evropskou komisí.
  • Multisport karta.
  • Příspěvek na stravování v menze.
  • TicketRestaurant card.
  • 6 týdnů dovolené.
  • Možnost podílet se na smysluplné práci.
  • Zázemí prestižní univerzity s tradicí od roku 1919.
  • Možnost vlastního rozvoje, seberealizace a uplatnění kreativity.
  • Možnosti rekreace v univerzitních zařízeních.

Písemné přihlášky doložené strukturovaným životopisem, přehledem o dosavadní praxi, včetně dokladů vzdělání je třeba doručit do 30. 4. 2019 Oddělení personálnímu a sociálnímu Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno.

Uzávěrka přihlášek je 30. 4. 2019

Nástup: : 1. června 2019 nebo dohodou.

doc. Ing. Pavel Ryant, Ph.D.

děkan AF MENDELU

telefon +420 545 135 107