Vedoucí Oddělení vědy a výzkumu

15. 4. 2019 -

Prorektor pro tvůrčí činnost Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa Vedoucí Oddělení vědy a výzkumu.

Náplň práce:

• Řízení a rozvoj Oddělení vědy a výzkumu
  • Administrativní, organizační, koordinační a konzultační činnosti na podporu vědy, výzkumu a inovací
  • Metodické řízení pracovišť univerzity v oblasti vědy a výzkumu (specifický výzkum, habilitační řízení, řízení ke jmenování profesorem)
  • Grantová schémata zaměřená na základní i aplikovaný výzkum (GAČR, TAČR, NAZV, NAKI, MPO) česká i zahraniční

• Vysokoškolské vzdělání
  • Jazykové znalosti jazyka anglického slovem a písmem, úroveň minimálně A2
  • Znalost účelového financování z českých a zahraničních zdrojů
  • Mezinárodní certifikace projektového managementu
  • Předchozí pracovní zkušenosti spojené a agendou vědy a výzkumu (proces habilitačních řízení a řízení ke jmenování profesorem)
  • Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • Organizační schopnosti
  • Zkušenosti s koncepční, analytickou a metodickou prací v rámci akademického prostředí
  • Všeobecný přehled o správě a řízení vysoké školy a souvisejících činnostech
  • Pracovní zkušenosti v oblasti managementu vědy nejméně 3 roky

• Práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award.
  • Ticket Restaurant® Card
  • MultiSport karta
  • Prostor pro osobní i profesní růst.
  • Významný podíl vlastní seberealizace a vysokou míru samostatnosti.
  • Work – life balance.
  • Dotované stravování v menze.
  • 6 týdnů dovolené pro neakademické pozice.
  • Mobilní tarif.

PODKLAD K VŘ:

• Součástí přihlášky je také motivační dopis a zpracování návrhu na rozvoj pracoviště

Písemné přihlášky doložené strukturovaným životopisem s údaji o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech, týkajících se požadovaných činností, dokladem o nejvyšším dosaženém vzdělání, přijímá Oddělení personální a sociální, rektorát Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00  Brno, a to do 10. 5. 2019. Vyřizuje: Jana Zouharová, telefon +420 545 135 007 e-mail pracovniprilezitosti@mendelu.cz

Uzávěrka přihlášek je 10. 5. 2019

Nástup: dle dohody.

prof. RNDr. Vojtěch Adam, Ph.D. v. r.

prorektor pro tvůrčí činnost MENDELU

Za správnost: Odbor řízení lidských zdrojů MENDELU