Referent pro veřejné zakázky (1 místo s úvazkem 1,0)

9. 4. 2019 -

Kvestor Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení k obsazení místa na rektorátním pracovišti pro Oddělení veřejných zakázek - Referent pro veřejné zakázky.

Náplň práce:

• administrace výběrových/zadávacích řízení a další operativní úkoly v oblasti zadávání veřejných zakázek,
  • uveřejňování informací o veřejných zakázkách na Profilu zadavatele a ve Věstníku veřejných zakázek,
  • realizace veřejných zakázek na elektronickém tržišti,
  • vypracování stanovisek pro poskytovatele dotace

• VŠ vzdělání právnického směru s praxí v oboru, výhradně administrace nebo kontrola veřejných zakázek, případně příprava nabídek na straně dodavatele,
  • schopnost vysokého pracovního nasazení,
  • komunikativnost, zodpovědnost, otevřenost, flexibilita a pozitivní přístup k práci,
  • ochota k dalšímu vzdělávání,
  • organizační schopnosti, pečlivost, odpovědnost a samostatnost,
  • schopnost týmové práce,
  • příjemné a reprezentativní vystupování, výborný písemný projev,
  • občanská bezúhonnost,
  • velmi dobrá úroveň práce s PC (MS Word, Excel, Outlook, apod.),
  • znalost platné legislativy vztahující se k veřejným zakázkám.

• Práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award udělované  Evropskou komisí.
  • Platové zařazení podle praxe.
  • Pružná pracovní doba.
  • Ŕádná dovolená v délce 6ti týdnů.
  • Multisport karta.
  • Ticket Restaurant® Card
  • Možnost podílet se na smysluplné práci.
  • Zázemí prestižní univerzity s tradicí od roku 1919.
  • Příspěvek na stravování v menze.
  • Možnosti rekreace v univerzitních zařízeních.

Písemné přihlášky doložené motivačním dopisem, strukturovaným profesním životopisem a kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání přijímá Oddělení personální a sociální, rektorát Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, a to do 24. 4. 2019. Přílohy přihlášky zaslané v elektronické podobě se nevrací a budou skartovány.

Uzávěrka přihlášek je 24. 4. 2019

Nástup: : 1. 7. 2019 nebo dohodou.

Ing. Libor Sádlík, DiS, v. r.

kvestor MENDELU

telefon +420 545 135 107

e-mail: personalniprilezitosti@mendelu.cz

Za správnost: Oddělení personálního a sociálního MENDELU