Asistent/odborný asistent – 2 pozice s úvazkem 0,5 a 0,3

4. 4. 2019 -

Děkanka Zahradnické fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozic akademických pracovníků pro Ústav plánování krajiny – pracoviště Lednice (2 úvazky)

Naše čj.:51001119-989

• vysokoškolské vzdělání magisterského stupně: obor Zahradní a krajinářská tvorba, Zahradní a  krajinářská architektura nebo obor příbuzný,
  • preferujeme zaměření na krajinné, prostorové a územní plánování, rekreaci, na krajinné interpretace,
  • v prostředí geografických informačních systémů,
  • absolvent nebo student doktorského studia odpovídajícího směru,
  • předpoklady pro samostatnou pedagogickou a vědecko-výzkumnou činnost.

Další požadavky:

• znalost práce s PC, grafickými systémy a audiovizuální technikou na vysoké úrovni dovedností,
  • znalost AJ a schopnost výuky v AJ.

• Práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award udělované  Evropskou komisí.
  • 8 týdnů dovolené pro akademické pozic.
  • Možnost vzdělávání a kurzů.
  • Dotovaná strava v menze.
  • Ticket restaurant Card.
  • Multisport karta.

Přihlášky doložené strukturovaným životopisem, portfoliem, doklady o vzdělání a motivačním dopisem zasílejte na personální oddělení Zahradnické fakulty Mendelovy univerzity v Brně, Valtická 337, 691 44 Lednice nebo na email: personalni.zf@mendelu.cz, a to do 5. 5. 2019.

Uzávěrka přihlášek je 5. 5. 2019

Nástup: : červen 2019 nebo dle dohody

doc. Dr. Ing. Alena Salašová, v. r.

děkanka Zahradnické fakulty

telefon +420 545 135 107, e-mail: jana.zouharova@mendelu.cz