Asistent/odborný asistent - se zaměřením na zahradní a krajinářskou architekturu, úvazek 0,6

26. 3. 2019 -

Děkanka Zahradnické fakulty Mendelovy univerzity v Brně  vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice akademického pracovníka pro Ústav biotechniky zeleně pracoviště Lednice (úvazek 0,6).

Náplň práce:

• vedení cvičení a vybraných přednášek v předmětech: Dendrologie a Použití rostlin,
  • publikace výsledků ve vědeckých periodicích.

• vysokoškolské vzdělání (absolvent oboru ZAKA nebo MZKU),
  • ukončené nebo započaté doktorské studium.

Další požadavky:

• schopnost samostatné, konstruktivní a odpovědné práce,
  • schopnost týmové spolupráce,
  • pozitivní a proaktivní přístup k řešení problému,
  • dobrá znalost práce s PC (MS Office, Internet),
  • znalost univerzitního prostředí výhodou.

• Práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award udělované  Evropskou komisí.
  • 8 týdnů dovolené pro akademické pozic.
  • Možnost vzdělávání a kurzů.
  • Dotovaná strava v menze.
  • Ticket restaurant Card.
  • Práci na progresivním vysokoškolském ústavu, přátelské prostředí, začlenění do týmu převážně mladých lidí.
  • Dále nabízíme zapojení do řešení aktuálních témat základního i aplikovaného výzkumu a tím i možnost karierního rozvoje.

Přihlášky doložené strukturovaným životopisem, portfoliem, doklady o vzdělání a motivačním dopisem zasílejte na personální oddělení Zahradnické fakulty Mendelovy univerzity v Brně, Valtická 337, 691 44 Lednice nebo na email: personalni.zf@mendelu.cz, a to do 25. 4. 2019.

Uzávěrka přihlášek je 25. 4. 2019

Nástup: : květen 2019 nebo dle dohody.

doc. Dr. Ing. Alena Salašová, v. r.

děkanka Zahradnické fakulty

Za správnost: Oddělení personální a sociální MENDELU