Odborný asistent se zaměřením na lesnicko-dřevařskou ekonomiku a politiku (úvazek 1,0)

12. 3. 2019 -

Děkan Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení míst akademického pracovníka pro Ústav lesnické a dřevařské ekonomiky a politiky.

Náplň práce:

• zajišťuje rozvoj poznávacích a tvůrčích schopností studentů studijních programů uskutečňovaných univerzitou (zejména v bakalářských a magisterských studijních programech),
  • vede cvičení, semináře,
  • je pověřen vybranými přednáškami,
  • poskytuje konzultace, vede a oponuje seminární a závěrečné práce (bakalářské i magisterské),
  • řeší tvůrčím způsobem vědecké a výzkumné úkoly,
  • spolupodílí se na vědeckovýzkumné činnosti pracoviště,
  • výsledky své vědeckovýzkumné činnosti publikuje a sděluje odborné veřejnosti prostřednictvím publikací zejména v odborných a vědeckých časopisech a formou příspěvku na konferencích.

• magisterské vzdělání odpovídajícího zaměření,
  • vědecká kvalifikace Ph.D. nebo CSc.,
  • schopnost pedagogické a vědeckovýzkumné činnosti v oblasti lesnicko-dřevařské ekonomiky a politiky a příbuzných disciplín.

• Práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award udělované  Evropskou komisí.
  • Možnost podílet se na smysluplné práci.
  • Předpoklad dalšího profesního růstu v akademickém prostředí.
  • Zázemí prestižní univerzity s tradicí od roku 1919.
  • Možnost vlastního rozvoje, seberealizace a uplatnění kreativity.
  • Práce je vhodná i pro absolventy.
  • Elektronické stravenky.
  • Příspěvek na stravování v menze.
  • Možnosti rekreace v univerzitních zařízeních.
  • 40 dnů dovolené.

Další informace:

• Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Obecné požadavky:

• předpoklady pro týmovou i samostatnou práci,
  • aktivní znalost světového jazyka,
  • komunikační a organizační schopnosti,
  • odpovídající praxe i publikační činnost v příslušném oboru,
  • občanská bezúhonnost a zájem o pedagogickou a vědeckovýzkumnou práci na vysoké škole,
  • výhodou je praxe na VŠ i provozní praxe.

Písemné přihlášky doložené strukturovaným životopisem, přehledem o dosavadní praxi, včetně dokladů o kvalifikaci je třeba doručit do 30 dnů od zveřejnění na Oddělení personální a sociální Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno.

Uzávěrka přihlášek je 11. 4. 2019

Nástup: : 1. 5. 2019, popř. dohodou.

prof. Dr. Ing. Libor Jankovský, v. r.

děkan LDF MENDELU

telefon +420 545 135 107 / fax +420 545 135 106

e-mail: jana.zouharova@mendelu.cz

Za správnost: Bc. Eva Sofková pověřena vedením Oddělení personálního a sociálního MENDELU