Údržbář pro Vnitřní správu Zahradnické fakulty MENDELU, pracoviště Lednice - úvazek 1,0

8. 3. 2019 -

Děkan Zahradnické fakulty Mendelovy univerzity v Brně  vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice Údržbář pro Vnitřní správu Zahradnické fakulty MENDELU.

Č.j. 51000419-989

Náplň práce:

• běžné údržbářské práce v budovách a areálu ZF MENDELU,
  • práce s drobnou zemědělskou technikou, její údržba, kontrola a drobné opravy,
  • jednosměnný provoz.

• minimálně nižší střední odborné vzdělání (výuční list),
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • svědomitost a pracovitost,
  • bezúhonnost,
  • odborná způsobilost dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. výhodou.

• Práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award udělované  Evropskou komisí.
  • Práce v jednosměnném provozu, místo výkonu práce Lednice.
  • Dotované stravování v menze.
  • 6 týdnů dovolené.

Přihlášky doložené profesním životopisem a doklady o vzdělání zasílejte na personální oddělení Zahradnické fakulty Mendelovy univerzity v Brně, Valtická 337, 691 44 Lednice nebo na e-mail personalni.zf@mendelu.cz, a to do 29. 3. 2019.

Uzávěrka přihlášek je 29. 3. 2019

Nástup: 1. 4. 2019 nebo dohodou.

prof. Ing. Robert Pokluda, Ph.D., v. r.

děkan Zahradnické fakulty

Za správnost: Bc. Eva Sofková Oddělení personální a sociální MENDELU