Dělník nádvorní skupiny pro Oddělení provozních služeb a údržby

7. 3. 2019 -

Kvestor Mendelovy univerzity v Brně přijme pro Oddělení provozních služeb a údržby - Dělníka nádvorní skupiny.

Č.j. 90015719-989

Náplň práce:

• zabezpečuje provoz vozidel při převozu pošty pro MENDELU,
  • zabezpečuje obsluhu strojního zařízení pro zimní údržbu areálu,
  • zabezpečuje obsluhu strojního zařízení pro odstranění napadaného listí,
  • zabezpečuje úklid chodníků a komunikací v areálu MENDELU,
  • zabezpečuje stěhování nábytku dle požadavků organizačních součástí,
  • zabezpečuje ukládání vyřazených elektrozařízení do ekodvora,
  • příprava kanceláří, cvičeben před stavebními úpravami a malováním,
  • v zimním období úklid sněhu v areálu MENDELU.

• všestrannou manuální zručnost,
  • samostatnost,
  • odpovědnost za kvalitu práce,
  • řidičský průkaz skupiny B ,
  • (vhodné i pro aktivní důchodce).

• Práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award udělované  Evropskou komisí.
  • Práce v jednosměnném provozu, místo výkonu práce Brno.
  • Dotované stravování v menze.
  • 6 týdnů dovolené.
  • Plný nebo částečný úvazek.

Písemné, případně elektronické přihlášky, doložené profesním životopisem s přehledem praxe, přijímá Oddělení personální a sociální Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, e-mail: jana.zouharova@mendelu.cz, nejpozději do 31. 3. 2019.

Kontaktní osoba pro dotazy k pracovní pozici: Ing. Eva Svobodová, tel. 545 135 061, vedoucí OPSÚ, e-mail: eva.svobodova@mendelu.cz.

Uzávěrka přihlášek je 31. 3. 2019

Nástup: ihned, případně podle dohody.

Na vědomí: p kvestor, vedoucí Provozního odboru

Dělník nádvorní skupiny pro Oddělení provozních služeb a údržby