Vedoucí Oddělení pro vzdělávací činnost

6. 3. 2019 -

Rektorka Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na na obsazení místaVedoucí Oddělení pro vzdělávací činnost - úvazek 1,0.

Náplň práce:

• Komplexní zabezpečování agendy a činností související se vzdělávací činností na univerzitní úrovniodpovědnost za procesy související s evidencí a správou dat a výkaznictvím v  oblasti vzdělávací činnosti jak interně, tak vůči externím subjektům.
  • Odpovědnost za uplatňování obecně právních předpisů, resortních předpisů, vnitřních předpisů univerzity a dalších předpisů univerzity týkajících se vzdělávací činnosti univerzity a sociálního zabezpečení studentů.
  • Metodické řízení studijních oddělení univerzitních součástí a zejm. agendy související s akreditovanými studijními programy, které nejsou akreditovány na fakultách.
  • Odpovědnost za zabezpečování agendy interních i externích projektů univerzity souvisejících se vzdělávací činností a poskytování součinnosti dalším rektorátním a celoškolským pracovištím.

• Vysokoškolské vzdělání.
  • Výhodou vzdělání v oblasti pedagogiky a zkušenost s vedením projektů v této oblasti.
  • Praxe v oblasti vzdělávacího procesu na vysoké škole, samostatnost.
  • Odpovědnost, komunikační dovednosti, uživatelská znalost elektronických informačních a komunikačních technologií.
  • Znalost angličtiny  minimálně na komunikativní úrovni.

• Práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award udělované  Evropskou komisí.
  • Prostor pro osobní i profesní růst.
  • Významný podíl vlastní seberealizace a vysokou míru samostatnosti.

Písemné přihlášky doložené motivačním dopisem a strukturovaným životopisem s údaji o dosavadních zaměstnáních a dokladem o nejvyšším dosaženém vzdělání přijímá Oddělení personální a sociální, rektorát Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00  Brno, a to do 6. 4. 2019.

Uzávěrka přihlášek je 6. 4. 2019

Nástup: dle dohody nebo ihned po ukončení výběrového řízení.

prof. Ing. Danuše Nerudová, Ph.D. v.r.

Rektorka MENDELU

telefon +420 545 135 107 / fax +420 545 135 106

e-mail: jana.zouharova@mendelu.cz

Za správnost: Bc. Eva Sofková, pověřena vedením Oddělení personálního a sociálního MENDELU