Referent(ka) Oddělení pro vzdělávací činnost

6. 3. 2019 -

Rektorka Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na pozici Referent(ka) Oddělení pro vzdělávací činnost - úvazek 1,0.

Náplň práce:

• Zabezpečení agendy a činností v působnosti oddělení podle zadání přímého nařízeného.
  • Zabezpečení agendy spojené s procesem akreditací.

• Minimálně bakalářské vzdělání.
  • Výhodou vzdělání v oblasti pedagogiky a praxe v oblasti vzdělávacího procesu na vysoké škole.
  • Samostatnost.
  • Uživatelská znalost PC.
  • Znalost angličtiny.

• Práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award udělované  Evropskou komisí.
  • Prostor pro osobní i profesní růst.
  • Významný podíl vlastní seberealizace a vysokou míru samostatnosti.

Písemné přihlášky doložené motivačním dopisem a strukturovaným životopisem s údaji o dosavadních zaměstnáních a dokladem o nejvyšším dosaženém vzdělání přijímá Oddělení personální a sociální, rektorát Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00  Brno, a to do 6. 4. 2019.

Uzávěrka přihlášek je 6. 4. 2019

Nástup: dle dohody nebo ihned po ukončení výběrového řízení.

prof. Ing. Danuše Nerudová, Ph.D. v.r.

Rektorka MENDELU

telefon +420 545 135 107 / fax +420 545 135 106

e-mail: jana.zouharova@mendelu.cz

Za správnost: Bc. Eva Sofková, pověřena vedením Oddělení personálního a sociálního MENDELU