Odborný asistent/docent - Ústav podnikové ekonomiky PEF

27. 2. 2019 -

Děkan Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa akademického pracovníka pro Ústav podnikové ekonomiky.

• dosažení vědecko-pedagogické hodnosti docent nebo ukončené studium Ph.D. v oblasti ekonomické,
  • schopnost vést přednášky a semináře v anglickém jazyce,
  • předchozí doložená vědecká či publikační činnost.

Preferujeme:

• Doložená praxe s výukou v zahraničí.

• práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award udělované  Evropskou komisí,
  • 8 týdnů dovolené pro akademické pozice,
  • možnost vzdělávání a kurzů,
  • dotovaná strava v menze,
  • Ticket restaurant Card.

Další informace:

• úvazek dle dohody (jedná se o zástup za mateřskou dovolenou).

Písemné přihlášky doložené strukturovaným životopisem, přehledem o dosavadní praxi, publikační či vědecké činnosti, doklady o dosažené kvalifikaci a motivačním dopisem v rozsahu 1 – 2 normované strany přijímá Oddělení personální a sociální, Zemědělská 1, 613 00 Brno, a to do 30 dnů od zveřejnění.

Uzávěrka přihlášek je 29. 3. 2019

Nástup: dle dohody, možno ihned po ukončení výběrového řízení.

doc. Ing. Pavel Žufan, Ph.D., v. r.

děkan PEF MENDELU

telefon +420 545 135 107 / fax +420 545 135 106

e-mail: jana.zouharova@mendelu.cz

Za správnost: Bc. Eva Sofková, pověřena vedením Oddělení personálního a sociálního MENDELU