Technicko-hospodářský pracovník stravovacího provozu

25. 2. 2019 -

Správa kolejí a menz Mendelovy univerzity v Brně přijme Technicko-hospodářského pracovníka stravovacího provozu.

Náplň práce:

• administrativní zajištění chodu vysokoškolské menzy a výdejen v Brně a v Lednici na Moravě,
  • zpracování účetních dokladů, příprava podkladů pro vypracování účetní uzávěrky,
  • normování, příprava receptur, sestavování jídelníčků,
  • příprava podkladů pro výběr dodavatelů surovin pro výrobu a zboží,
  • součinnost při zajišťování akcí v doplňkové činnosti (snídaně, coffee breaky, rauty),
  • součinnost při zastupování v jiných profesích (skladník, pokladní atp.),
  • práce v SW ISKAM a SaP.

• minimálně SŠ vzdělání (příp. vyučení s maturitou),
  • výhodou vzdělání v oblasti gastronomie, výživy a veřejného zdraví, potravinářství,
  • praxe v oboru vítána,
  • samostatnost, odpovědnost,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • uživatelská znalost  PC - výhodou znalost SW SaP, ISKAM (informační systém kolejí a menz).

• Práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award udělované  Evropskou komisí.
  • Práce v jednosměnném provozu, místo výkonu práce Brno.
  • Dotované stravování v menze.
  • 6 týdnů dovolené.
  • Po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou.
  • Mzdové zařazení: T1 mzdová třída podle mzdového předpisu Mendelovy univerzity platného od 17. 4. 2018, osobní příplatek, odměny z DČ (catering).
  • Plný úvazek.

Přihlášky (Životopisy) přijímá personální odd. Správy kolejí a menz, Mendelovy univerzity v Brně, Kohoutova 11, 613 00 Brno, elektronicky e – mail: zemlova@mendelu.cz Blažena Žemlová,  tel.: +420 541 421 519.

Uzávěrka přihlášek je 20. 3. 2019

Nástup: ihned po ukončení výběrového řízení nebo dle dohody.

Technicko-hospodářský pracovník stravovacího provozu