Asistent pro Ústav teritoriálních studií FRRMS - úvazek 0,3

22. 2. 2019 -

Děkan Fakulty regionálního rozvoje a mezinárodních studií vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice akademického pracovníka pro Ústav teritoriálních studií.

• VŠ vzdělání magisterského stupně se zaměřením na mezinárodní teritoriální studia, mezinárodní vztahy nebo evropská studia,
  • předpoklady pro týmovou i samostatnou práci,
  • výborné komunikační a organizační schopnosti.

Další informace:

• úvazek 0,3

• práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award udělované  Evropskou komisí.

Písemné přihlášky doložené strukturovaným životopisem, kopií dokladů o vzdělání a kvalifikaci, přehledem o publikační činnosti je třeba doručit do 24. 3. 2019 na Oddělení personální a sociální Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská l, 613 00 Brno.

Uzávěrka přihlášek je 24. 3. 2019

Nástup: 1. 4. 2019

Ing. Jiří Schneider, Ph.D., v. r.

děkan FRRMS Mendelovy univerzity Brně

telefon +420 545 135 107 / fax +420 545 135 106

e-mail: jana.zouharova@mendelu.cz

Za správnost: Bc. Eva Sofková pověřena vedením Oddělení personálního a sociálního MENDELU