Ředitel/ředitelka Odboru pro podporu tvůrčí činnosti - úvazek 1,0.

11. 2. 2019 -

Rektorka Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na Ředitele/ředitelku Odboru pro podporu tvůrčí činnosti.

Náplň práce:

• Řízení a rozvoj Odboru pro podporu tvůrčí činnosti.
  • Administrativní, organizační, koordinační a konzultační činnosti na podporu vědy, výzkumu a inovací.
  • Vedení agendy absolventů doktorského studia, habilitačních a profesorských řízení.
  • Metodické řízení pracovišť univerzity v oblasti vědy a výzkumu a projektové činnosti (agenda tuzemských projektů – TAČR , GAČR, MZe, MŽP, MK a další, zahraniční výzkumné programy a zahraniční projekty – strukturální fondy EU, rámcový program EU pro výzkum a vývoj, EUREKA, ACTION, COST a další).
  • OP Výzkum, vývoj a vzdělávání.
  • Příprava a řízení celouniverzitních projektů.
  • Metodické řízení v oblasti transferu technologií a duševního vlastnictví.

• Vysokoškolské vzdělání.
  • Jazykové znalosti jazyka anglického slovem a písmem, doložené příslušnou certifikací.
  • Aktivní znalost projektového financování z českých a zahraničních zdrojů.
  • Mezinárodní certifikace projektového managementu.
  • Aktivní znalost strukturálních fondů EU, včetně OP Výzkum, vývoj a vzdělávání.
  • Aktivní zkušenost s prací na projektech s finančním objemem větším než 100 mil. Kč.
  • Výborná znalost účelových zdrojů financování.
  • Organizační schopnosti.
  • Zkušenosti s vedením týmů i projektů.
  • Orientace v legislativě související s oblastí tvůrčí činnosti výzkumných institucí.
  • Všeobecný přehled o správě a řízení vysoké školy a souvisejících činnostech.
  • Zkušenosti s koncepční, analytickou a metodickou prací v rámci akademického prostředí.

• Práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award udělované  Evropskou komisí
  • Prostor pro osobní i profesní růst.
  • Práci v týmu aktivních kolegů zaměřených na výsledek.
  • Významný podíl vlastní seberealizace a vysokou míru samostatnosti.
  • Work – life balance.
  • Dotované stravování v menze.
  • 6 týdnů dovolené pro neakademické pozice.
  • Mobilní tarif.
  • Příspěvek na penzijní pojištění.
  • Ticket Restaurant® Card.

Písemné přihlášky doložené strukturovaným životopisem s údaji o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech, týkajících se požadovaných činností, motivačním dopisem a zpracováním návrhu na rozvoj pracoviště, dokladem o nejvyšším dosaženém vzdělání, přijímá Oddělení personální a sociální, rektorát Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00  Brno, a to do 12. 3. 2019.

Uzávěrka přihlášek je 12. 3. 2019

Nástup: dle dohody.

prof. Ing. Danuše Nerudová, Ph.D., v. r.

Rektorka MENDELU

telefon +420 545 135 107 / fax +420 545 135 106

e-mail: jana.zouharova@mendelu.cz

Za správnost: Bc. Eva Sofková, pověřena vedením Oddělení personálního a sociálního MENDELU

Ředitel/ředitelka Odboru pro podporu tvůrčí činnosti - úvazek 1,0.