Ústav molekulární biologie a radiobiologie - Akademický vědecko-výzkumný pracovník - úvazek 1,0

9. 2. 2019 -

Děkan Agronomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa akademického pracovníka pro Ústav Molekulární biologie a radiobiologie.

• ukončené magisterské vzdělání se zaměřením na chemii nebo molekulární biologii případně na příbuzný obor,
  • vědecká hodnost Ph.D. nebo ekvivalent v oboru Integrativní biologie nebo Molekulární a buněčná biologie případně příbuzném oboru,
  • nejméně pětiletá vědecko-výzkumná a pedagogická praxe na pozici post-doktoranda nebo ekvivalentní v jednom z výše uvedených oborů,
  • aktivní znalost AJ a schopnost vést v tomto jazyce výuku,
  • vědecko-výzkumná a publikační činnost v oblasti integrativní biologie, molekulární biologie nebo proteomiky rostlin,
  • hodnota h-indexu alespoň 10,
  • pracovní zkušenost z nejméně jedné dlouhodobé (min. 1 rok) stáže na zahraničním pracovišti.

Informace:

• Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou.

• Obecnými požadavky pro přijetí na pozici akademického pracovníka jsou předpoklady pro týmovou i samostatnou práci, komunikační schopnosti a zájem o pedagogickou a vědeckovýzkumnou práci na vysoké škole.

Obecné požadavky:

• předpoklady pro týmovou i samostatnou práci,
  • komunikační schopnosti a zájem o pedagogickou a vědeckovýzkumnou práci na vysoké škole.

Písemné přihlášky doložené strukturovaným životopisem, přehledem o dosavadní praxi, včetně dokladů o kvalifikaci je třeba doručit do 30 dnů od zveřejnění na Oddělení personální a sociální Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno.

Přílohy přihlášky zaslané v elektronické podobě se uchazečům, kteří nepostoupili do užšího výběru, případně nebyli v užším výběru vybráni k přijetí, se nevrací a budou skartovány.

Uzávěrka přihlášek je 10. 3.  2019

Nástup: 15. 3. 2019 nebo dohodou.

doc. Ing. Pavel Ryant, Ph.D., v. r.

děkan AF MENDELU

O zaměstnance pečuje Oddělení řízení lidských zdrojů (OŘLZ) a Oddělení personální a sociální (PPO OK REK)

telefon +420 545 135 107 / fax +420 545 135 106

e-mail: jana.zouharova@mendelu.cz