Kuchař/kuchařka pro studenou kuchyni na MENDELU - MENZA BRNO

8. 2. 2019 -

Správa kolejí a menz Mendelovy univerzity v Brně přijme Kuchaře/kuchařku pro menzu Brno.

Informace o pracovním místě

• příprava studených pokrmů - delikatesy studené kuchyně,
  • výdej obědů .

Požadujeme

• vyučen/a v oboru kuchař,
  • aktivní přístup k práci a gastronomii,
  • schopnost pracovat samostatně,
  • zodpovědnost a spolehlivost,
  • nástup dle dohody.

• stabilní pracovní místo,
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou,
  • skvělý tým pod vedením fundovaného šéfkuchaře,
  • odpovídající mzdové ohodnocení,
  • možnost odborného rozvoje a vzdělání,
  • místo výkonu práce Brno.

Inzerát

Přihlášky přijímá personální odd. Správy kolejí a menz, Mendelovy univerzity v Brně, Kohoutova 11, 613 00 Brno, elektronicky e – mail: zemlova@mendelu.cz do 7. 3. 2019.

Kuchař/kuchařka pro studenou kuchyni na MENDELU - MENZA BRNO