Administrativní pracovník/pracovnice – projektový asistent/manažer - junior

7. 2. 2019 -

Děkan Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení pro Výzkumné centrum PEF.

Náplň práce:

• projektový servis, monitoring projektových výzev,
  • administrace projektů vědy, výzkumu a vzdělávání,
  • administrativní a organizační práce.

• úplné středoškolské vzdělání, vysokoškolské vzdělání výhodou,
  • znalost angličtiny slovem i písmem,
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office, internetové aplikace atd.),
  • znalost vysokoškolského prostředí výhodou,
  • zkušenost s projektovou činností v oblasti vědy a vzdělávání výhodou,
  • zkušenost s národními projekty a projekty smluvního výzkumu výhodou (OP VVV, OP PIK, TAČR).

• práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award udělované  Evropskou komisí,
  • dynamickou práci v univerzitním prostředí,
  • aktivní zapojení do projektových aktivit, včetně odpovídajícího ohodnocení,
  • možnost dalšího vzdělávání a krátkodobých zahraničních stáží v relevantní oblasti.

Písemné přihlášky uchazečů, spolu se strukturovaným životopisem s přehledem o dosavadní praxi a kopiemi dokladů o dosaženém vzdělání předat do 4. března 2019 na Oddělení personální a sociální Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno.

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru v období 11. 3. – 15. 3. 2019.

Uzávěrka přihlášek je 4. 3. 2019

Nástup: 1. 4. 2019 (případně dle dohody)

doc. Ing. Pavel Žufan, Ph.D., v. r.

děkan PEF MENDELU

telefon +420 545 135 107 / fax +420 545 135 106

e-mail: jana.zouharova@mendelu.cz

Za správnost: Bc. Eva Sofková, pověřena vedením Oddělení personálního a sociálního MENDELU