Ředitel/ředitelka Odboru řízení lidských zdrojů

6. 2. 2019 -

Rektorka Mendelovy univerzity v Brně vypisuje výběrové řízení na pozici Ředitel/ředitelka Odboru řízení lidských zdrojů.

Naše čj.:90006319-989

Náplň práce:

• Řízení a rozvoj Odboru řízení lidských zdrojů (OŘLZ)
  • Spolupráce na vytváření a zodpovědnost za implementaci HR strategie Mendelovy univerzity v Brně
  • Vytváření nových koncepcí, optimalizace/zavádění HR procesů (budování značky, inzerce, výběrová řízení, hodnocení zaměstnanců, …)
  • Tvorba interních předpisů z oblasti HR
  • Komunikace s fakultami, organizace a zajištění služeb OŘLZ na úrovni „business partneringu“

• VŠ ekonomického, společenskovědního nebo právního zaměření
  • Praxe na samostatné pozici v oblasti řízení lidských zdrojů v managementu středně velké výrobní/obchodní společnosti nebo ve státní instituci
  • Výborné řídící schopnosti, zkušenost s řízením týmu
  • Výborná znalost zákoníku práce, schopnost rychle se orientovat ve specifických předpisech
  • Znalost mzdové agendy výhodou
  • Znalost univerzitního prostředí výhodou
  • Výborná znalost práce s MS Office
  • Výborné komunikační schopnosti a prezentační dovednosti
  • Organizačně zdatná, samostatná a důsledná osobnost s orientací na výsledky

• Práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award udělované  Evropskou komisí
  • Klíčovou pozici v čele odboru zajišťujícího centrálně HR služby celé univerzitě
  • Spolupráci na vytváření HR strategie Mendelovy univerzity v Brně
  • Práci v týmu aktivních kolegů zaměřených na výsledek
  • Významný podíl vlastní seberealizace a vysokou míru samostatnosti

Písemné přihlášky doložené strukturovaným životopisem s údaji o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech, týkajících se požadovaných činností, dokladem o nejvyšším dosaženém vzdělání, přijímá Oddělení personální a sociální, rektorát Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00  Brno, a to do 6. 3. 2019.

Uzávěrka přihlášek je 6. 3. 2019

Nástup: dle dohody.

prof. Ing. Danuše Nerudová, Ph.D., v. r.

Rektorka MENDELU

telefon +420 545 135 107 / fax +420 545 135 106

e-mail: jana.zouharova@mendelu.cz

Za správnost: Bc. Eva Sofková, pověřena vedením Oddělení personálního a sociálního MENDELU