Asistent/odborný asistent pro Ústav statistiky a operačního výzkumu

31. 1. 2019 -

Děkan Provozně ekonimické fakulty Mendelovy univerzity vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa akademického pracovníka pro Ústav statistiky a operačního výzkumu.

• ukončené magisterské studium (u odborného asistenta Ph.D. nebo ekvivalent) v některém z oborů matematika, statistika, kvantitativní metody v ekonomii nebo příbuzném oboru,
  • praktické zkušenosti s výukou matematiky, statistiky nebo kvantitativních metod v ekonomii na VŠ výhodou,
  • znalost anglického jazyka.

Informace:

• Úvazek 0,5 - 1 (zástup za mateřskou dovolenou)

Písemné přihlášky doložené strukturovaným životopisem, přehledem o dosavadní praxi, publikační či vědecké činnosti, doklady o dosažené kvalifikaci a motivačním dopisem v rozsahu 1 – 2 normované strany přijímá Oddělení personální a sociální, Zemědělská 1, 613 00 Brno, a to do 30 dnů od zveřejnění.

Přílohy přihlášky zaslané v elektronické podobě se uchazečům, kteří nepostoupili do užšího výběru, případně nebyli v užším výběru vybráni k přijetí, se nevrací a budou skartovány.

Uzávěrka přihlášek je 2. 3. 2019

Nástup:  dle dohody,nebo ihned po ukončení výběrového řízení

doc. Ing. Pavel Žufan, Ph.D., v. r.

děkan PEF MENDELU

O zaměstnance pečuje Oddělení řízení lidských zdrojů (OŘLZ) a Oddělení personální a sociální (PPO OK REK)

telefon +420 545 135 107 / fax +420 545 135 106

e-mail: jana.zouharova@mendelu.cz