Akademické pozice - docent, odborný asistent a asistent/odborný asistent - Lesnické a dřevařské fakulty

23. 1. 2019 -

Děkan Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení míst akademických pracovníků - 3 pozice

Pozice:

1. docent se zaměřením na lesní těžbu a lesnickou techniku (úvazek 1,0)

• vědecko-pedagogický titul docent,
  • vědecká kvalifikace Ph.D. nebo CSc.,
  • schopnost pedagogické a vědeckovýzkumné činnosti v oblasti lesní těžby, lesnické techniky a příbuzných disciplín.

Předpokládaný nástup:

• od 1. 3. 2019 nebo dle dohody.

2. odborný asistent se zaměřením na ergonomii, sociologii, komunikaci a příbuzné disciplíny (úvazek 0,2)

• magisterské vzdělání odpovídajícího zaměření,
  • vědecká kvalifikace Ph.D. nebo CSc.
  • schopnost pedagogické a vědeckovýzkumné činnosti v oblasti ergonomie, sociologie komunikace a příbuzných disciplín.

Předpokládaný nástup:

• od 1. 4. 2019 nebo dle dohody.

3. asistent/odborný asistent se zaměřením na lesnické a příbuzné technologie (úvazek 0,5 nebo dle dohody)

• magisterské vzdělání odpovídajícího zaměření,
  • v případě odborného asistenta ukončené doktorské studium nebo ekvivalent
  • schopnost pedagogické a vědeckovýzkumné činnosti v oblasti lesnických technologií a techniky, péče o dřeviny a dalších příbuzných disciplín.

Předpokládaný nástup:

• od 1. 4. 2019 nebo dle dohody.

Informace:

• Jedná se o pracovní poměry na dobu určitou s možností prodloužení.

Obecné požadavky:

• předpoklady pro týmovou i samostatnou práci,
  • aktivní znalost světového jazyka,
  • komunikační a organizační schopnosti,
  • odpovídající praxe i publikační činnost v příslušném oboru,
  • občanská bezúhonnost a zájem o pedagogickou a vědeckovýzkumnou práci na vysoké škole,
  • výhodou je praxe na VŠ, u pozic asistent/odborný asistent i provozní praxe.

Písemné přihlášky doložené strukturovaným životopisem, přehledem o dosavadní praxi, včetně dokladů o kvalifikaci je třeba doručit do 30 dnů od zveřejnění na Oddělení personální a sociální Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno.

Přílohy přihlášky zaslané v elektronické podobě se uchazečům, kteří nepostoupili do užšího výběru, případně nebyli v užším výběru vybráni k přijetí, se nevrací a budou skartovány.

Uzávěrka přihlášek je 22. 2. 2019

Nástup: 1. 3. 2019 nebo dle dohody

prof. Dr. Ing. Libor Jankovský, v. r.

děkan LDF MENDELU

O zaměstnance pečuje Oddělení řízení lidských zdrojů (OŘLZ) a Oddělení personální a sociální (PPO OK REK)

telefon +420 545 135 107 / fax +420 545 135 106

e-mail: jana.zouharova@mendelu.cz