Vědecko-výzkumní pracovníci – postdoc pro Lesnickou a dřevařskou fakultu

23. 1. 2019 -

Děkan Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně vypisuje výběrové řízení na pozice vědecko-výzkumných pracovníků – postdoc / 3 pozice

Pozice:

1. vědecko-výzkumný pracovník – postdoc se zaměřením na zpracování dřeva a dřevostavby

2. vědecko-výzkumný pracovník – postdoc se zaměřením na lesnické a environmentální vědy

3. vědecko-výzkumný pracovník – postdoc se zaměřením na lesnické a environmentální vědy

Náplň práce:

• Zapojení v projektu MENDELU IP-A „Posilování a rozvoj tvůrčí činnosti na LDF MENDELU tvorbou post-doc pozic“.

• Požadavkem je ukončené doktorské studium,
  • vědecká praxe v oboru,
  • jazykové znalosti – velmi dobrá znalost AJ,
  • autor minimálně 3 publikací v žurnálu s IF,
  • schopnost podávání externích projektů a samostatné mezinárodně srovnatelné tvůrčí činnosti při současném zapojení do vzdělávací činnosti fakulty a projektovém vedení studentů.

• Zapojení do projektu, moderní pracoviště, možnost osobního rozvoje.

Další informace:

• Úvazek na dobu určitou – po dobu realizace projektu (do 31. 12. 2020).
  • Úvazek na jednotlivou pozici 0,4 až 0,7.

Písemné přihlášky doložené profesním životopisem, přehledem o dosavadní praxi, dokladem o dosažené kvalifikaci a dvouletým záměrem činností v projektu (max. 2 strany) přijímá Oddělení personální a sociální Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, a to do 23. 2. 2019.

Přílohy přihlášky zaslané v elektronické podobě se uchazečům, kteří nepostoupili do užšího výběru, případně nebyli v užším výběru vybráni k přijetí, se nevrací a budou skartovány.

Uzávěrka přihlášek je 23. 2. 2019

Nástup: 1. 3. 2019 nebo dle dohody

prof. Dr. Ing. Libor Jankovský, v. r.

děkan LDF

O zaměstnance pečuje Oddělení řízení lidských zdrojů (OŘLZ) a Oddělení personální a sociální (PPO OK REK)

telefon +420 545 135 107 / fax +420 545 135 106

e-mail: jana.zouharova@mendelu.cz